[NL20-NL50] nl25 ATs 3bet pot

• tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Siema przeciwnik to gracz 39/30/9 w 151 rąk call 3bet 57%(7 rąk).

Fold to cbet zwykly 55%.

Postanowiłem 3betować ATs for value. Gdyż sprawdza mnie bardzo dużo rąk suited broadways. Suited Asy średnie asy i pewnie średnie PP.

Na flopie mam OESD i Asa wiec cbet myśle ze standard.

Na turnie już nie wiem przeciwnik może mieć AQ,KQ, QJs, QTs, JTs, T9s, JJ, 99, TT, AT, KTs i tego raczej nie spasuje. Jednak postanowiełem zabetować licząc na jakieś FE być może z air który by floatował. Co prawda nie jestem pewien jak to rozegrać może na siłe szukam sobie uzasadnienia tego betu. Nie wykluczone że c/f byłby lepszy.

Na river niestety nie miałem odwagi grać shove chociaż jak tak myśle może nie było by to takie głupie. Za pewne sprawdziłby tylko z AQ, KQ, QJs, JJ, 99 (32 kombinacje) o ile setów nie raisuje wcześniej. Natomiast spasował TT, AT, KTs, JTs (25 kombinacje). Więc ten shove river chyba też taki średni. Co prawda mam oddsy 2 : 1 czyli jeśli jest to tak jak myśle to potrzebuje 33% FE na EV0.

Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Button ($21.72)
      SB ($61.90)
      Hero (BB) ($26.76)
      UTG ($23.22)
      MP ($28.41)

Preflop: Hero is BB with A:diamond: , 10:diamond:
      1 fold, MP bets $0.87, 2 folds, Hero raises $2.99, MP calls $2.37

Flop: ($6.60) Q:club: , J:diamond: , 9:spade: (2 players)
      Hero bets $3.50, MP calls $3.50

Turn: ($13.60) 7:spade: (2 players)
      Hero bets $7, MP calls $7

River: ($27.60) 6:spade: (2 players)
      Hero checks, MP raises to $14.67 (All-In), Hero folds

Total pot: $27.60
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      3b preflop OK.

Cbet standardowy, sizing OK.

Na turnie nie podoba mi sie podbijanie 7$. Albo podbij 14$, zeby sie scommittowac, albo podbij 5.5$, zeby shovowac rivera. Ktora z tych opcji wybrac zalezy od tego jaka wg Ciebie bedzie miala najwieksze FE na tego przeciwnika.

Chodzi o to, ze na takiej teksturze przeciwnik nie bedzie za czesto pasowal turna po callu na flopie. Bedzie mial caly czas jakas pare + sd. Dlatego musisz albo podbic bardzo duzo, ale tripple barrelowac. Mysle, ze opcja nr 2 bedzie lepsza na 39/30.