[NL2-NL16] AKx2 NL10

• xbizness
      xbizness
      Brąz
      na forum od: 17.12.2009 Posty: 216
      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
      Prima
      4 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      CO Player6 ($6.41)
      BTN Hero ($10)
      SB Player3 ($11.91)
      BB Player4 ($10.10)

Pre-Flop: ($0.15, 4 players) Hero is BTN K:club: A:diamond:
      1 fold, Hero raises to $0.40, 1 fold, Player4 raises to $1.30, Hero calls $0.90

Flop: 10:spade: 3:spade: J:diamond: ($2.65, 2 players)
      Player4 bets $1.70, Hero calls $1.70

Turn: J:spade: ($6.05, 2 players)
      Player4 checks, Hero bets $3, Player4 calls $3

River: 6:spade: ($12.05, 2 players)
      Player4 checks, Hero checks

villain 18/16 3bet:8 flop cbet 3/5 turn cbet 0/3 af:1.8 hands 90

calluje flop z zamiarem floatingu bo wydaje mi sie ze on wiekszosc swojego zasiegu bedzie tutaj betowal a na turnie odpusci jesli nic nie trafil
  • 2 odpowiedzi
    • BadBoy1989
      BadBoy1989
      Srebro
      na forum od: 15.08.2009 Posty: 923
      Ja bym to raczej wyrzucił już na flopie. chyba, że byś mial As lub Ks. W tym przypadku bardziej odpowiednią linią jeżeli chcesz go wyrzucić z rozdania byłby raise na flopie. bo jak trafiasz straighta, lub swoją overkartę to dostajesz już praktycznie zawsze value, bo gość Cie nie oceni na taką ręke.
      Tutaj praktycznie nigdy na turnie nie dostaniesz value bo każda scary card, flush, straight wystarczająco go wyrzuca.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Flop float jest niby rozsądny, ponieważ cbetuje ten board często ale...

On ma zazwyczaj jakieś AJ+/KQ/TT+ czyli ręce które potężnie trafiły. Ja bym raczej od razu spasował vs nit ponieważ na tym boardzie będzie często kontynuował.

Jeśli już chcę callować, to uzależniam to od jego cbet % i czy chcę się stackować na turnie (dla value od KQ/AQ).

Jako std fold flop.

Tak jak zagrane, to na turnie bet ma jedynie sens gdy... coś wyrzucisz! Co on spasuje? KQ/AQ i ewentualnie jakieś AT/KT/99 które niekoniecznie 3betuje. Ja bym często zagrał check i poszedł na showdown żeby:

- wygrać vs A-high/K-high
      - zobaczyć z czym 3betuje

Tak jak zagrane, to wrzucam AI na river ponieważ wydaje mi się że on z A często double barreluje a jedyne A które gra c/c to AA albo AT. Z AQ z betuje na turnie dla blefu, z AJ dla value. Chyba że obawiasz się że sprawdzi z K (np. KK).