[NL2-NL16] Aq. Nl25

• nicolette88
      nicolette88
      Brąz
      na forum od: 20.03.2010 Posty: 588
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $24,99
      Hero:
      $6,14
      MP1:
      $12,1

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.88 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with A:heart: , Q:club:
      UTG2 folds, MP1 raises to $0,50, 4 folds, SB calls $0,40, Hero raises to $6,14 (All-In), MP1 raises to $11,78, SB folds.

Flop: ($18,42) 7:spade: , 3:diamond: , 2:club:
      Turn: ($18,42) 8:club:
      River: ($18,42) 3:spade: (2 players)

Final Pot: $18,42

Results follow (highlight to see):
      MP1 shows dwie pary, króle i trójki (Kh Kc)
      Hero shows (Ah Qc)

MP1 wins with dwie pary, króle i trójki (Kh Kc)

Niby push pf, ale: kolega co podbija ma tylko 7% pfr (przed tym zagraniem miał tylko 4%), sprawdza go tylko 1 gracz, a ja mam spory stack (powinienem już w sumie odejść, ale po wygranej złapał mnie bb). Czy nie lepiej było tu jednak spasować?
  • 6 odpowiedzi
    • balnior
      balnior
      Brąz
      na forum od: 26.06.2010 Posty: 343
      Ja bym w tej sytuacji spasował. Jego zasięg to 7% (nie za duża próbka, ale zawsze jakaś). Odpal sobie w equilatorze Aq vs 7%, masz 43%.
      Poza tym gość jest na w miarę wczesnej pozycji więc jego zasięg jest jeszcze mniejszy. Jak widzę podbicie z wczesnej pozycji to pushuje z zakresem proporcjonalnym do PFR gościa, a w tym przypadku zrobiłbym to z JJ+ i AK :f_cool:
    • szok38
      szok38
      Brąz
      na forum od: 19.04.2008 Posty: 11 915
      zagraleś w porządku ale..... NIE da SIE grać w prawdziwe sss bez wiedzy o oponentach.
      Pozdro
    • nicolette88
      nicolette88
      Brąz
      No właśnie moim zdaniem zagrałem schematem zamiast głową i dlatego mimo wszystko błędnie.
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Masz jakieś info o przeciwniku, podbija dosyć tight, teraz tylko kwestia czy zawsze podbija 2bb? Ogólnie przy takim graczu możesz grać all-in z AQ, ale jest to raczej dolny zasięg, jeśli nie wiesz czy podbija zawsze 2bb, to twój push range powinien wyglądać tutaj AQ+ TT+. Oczywiście jeśli pushujesz robisz notatkę i najlepiej obserwujesz przeciwnika jaki sizing stosuje.
    • nicolette88
      nicolette88
      Brąz
      Teraz sprawdziłem i dopisałem notkę, że zawsze podbija o 2bb (3 próbki), jednak w trakcie rozdania miałem do dyspozycji tylko 1 jego wcześniejsze podbicie. Jeśli chodzi o statystyki, to mam do Was, Aimboy lub Ty szoku, gorącą prośbę - rzucilibyście okiem? Mimo moich usilnych prób nie mogę zaciągnąć Urbiego do dalszej dyskusji... Chodzi tylko o ocenę wykresów i Cbetu.
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Jutro na pewno zajrzę, ale z tego co rzuciłem okiem wykresy na pewno wyglądają dobrze :)