[NL100+] Nl100 Qq

• Donkamil
      Donkamil
      Brąz
      na forum od: 16.12.2008 Posty: 685
      $0.50/$1 No Limit Holdem
      HoldemManager
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG Terningen ($49.50)
      UTG+1 monkeyboye ($75.10)
      MP1 wennslaft ($54.35)
      MP2 Crabtree ($83.90)
      MP3 Drevis ($99.50)
      CO Hero ($85.15)
      BTN schizoand ($100)
      SB fishfork ($128)
      BB maurokouro ($173)

Pre-Flop: ($1.50, 9 players) Hero is CO Q Q
      5 folds, Hero raises to $4, 2 folds, maurokouro calls $3

Flop: J 9 4 ($8.50, 2 players)
      maurokouro checks, Hero bets $5, maurokouro raises to $15, Hero calls $10

Turn: 6 ($38.50, 2 players)
      maurokouro checks, Hero bets $26, maurokouro calls $26

River: K ($90.50, 2 players)
      maurokouro checks, Hero goes all-in $40.15, maurokouro calls $40.15

Przeciwnik 64/27/0 [VPIP/PFR/3bet] po 11 rękach. Zapowiadał się na dobry okaz. Na flopie nie chciałem wrzucać już stacka bo pewnie w jego oczach wyizolowałbym się na AA ( u mnie ). Wymyśliłem, że ma tu J, bądź FD. Kiedy na turnie odpuścił bet gram bet for value i for protection. Na river mało przyjemna karta ale mimo to sądzę, że sprawdzi mnie tu z JT, QJ, AJ, so move. Pytanie czy potrzebny.
  • 4 odpowiedzi
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      Do R ok. Na R zagralbym jednak check b. Spada nieprzyjemna karta uzupelniajaca SD. Ogolnie to slaby gracz ale nie masz na niego probki. A jesli nawet R polepszyl jego uklad to i tak tego nie pokaze.
    • kozak567
      kozak567
      Brąz
      na forum od: 28.06.2007 Posty: 3 181
      uzupelniaj stack do 100bb
    • Donkamil
      Donkamil
      Brąz
      na forum od: 16.12.2008 Posty: 685
      Grając na NL100 uważasz, że może nie uzupełniam stacka? Jak chcesz się wykazać to napisz coś konstruktywnego.

Nawet jak ulepszył mu się tu układ, wątpię aby będzie donkował. Nawet jeśli, nie wiem czy nie byłbym zmuszony tutaj sprawdzać licząc, że może mieć jakieś Jx or busted draw.
      Patrząc po paru dniach na to rozdanie, mimo wszystko sądzę, że jest ok. Na flopie fish może mieć każdą kombinacje z Jx, Aj, Kj, Qj, JT które będzie bardzo często grał. Nie chce na flopie zmuszać go do ciężkiej decyzji więc pokazuje, że mam też tu mam showdown value, i dla niego pytanie, kto ma lepsze.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Od tylu zaczynajac: River nie jest az taki jasny. QT blokujemy, ale jednak sie uzupelnia. Kh tez jest spora czescia jego range. Ty tutaj nigdy nie masz blefa, on bluff-catchowac tez nie bedzie, wiec river zalezy od tego, czy on jest "cally", czy nie. Narazie nie mamy zadnych informacji, wiec ja sadze, ze bet tutaj bedzie bardzo close. On tutaj ewidetnie ma Jx, ale nie wiemy, czy pasuje byle jakas TP czy nie. A do tej pory nie wiemy w ogole, czy on gra x/r z TP na flopie.

Anyway, znow bet-sizing. Grasz na potencjalnego fisha, masz nutsy, board jest super wet, chcesz value. Betuje tutaj close to pot i 3betuje jego c/r z usmiechem. Tym bardziej, ze twoj stack w tym momencie nigdy nie bedzie gral dobrze, jak przecwinik zagra check na turnie. Ja ze wzgledu na ilosc drawow bym tutaj czesto shipowal turn, bo jak zabetuje turn, to na riverze nic nie zrobie, a on bedzie mogl c/f busted drawy i grac dosc perfekcyjnei na nas, bo nie mozemy juz foldowac.