[NL100+] Nl400 Ajo

• Teges
      Teges
      Black
      na forum od: 22.01.2009 Posty: 1 381
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $4(BB) Replayer
      Hero ($1,629)
      BB ($406)
      UTG ($231)
      UTG+1 ($751)
      CO ($132)
      BTN ($686)

UTG+1 - 25/19 cbet 64%

Na pre gram call oop, jestesmy na deep i wiem, że viallin mógłby light 4betowac, a ja musiałbym wtedy pasować, trafiam 2nd i nie mam zamiaru pasować na jego cbet, na turn pojawia się karta, która poprawia mój uklad :) . Postanawiam zagrać donk, ponieważ jeżeli ma AQ, KK, AA, może mi nie uwieżyć, że trzymam J, a jezeli ma średnia reke nie chce zobacyzc także cb, viallin jednak odpowiada risem, co tez brałem pod uwage(miałem z nim pare rozdań wcześniej rozdanko w którym po moim c\r na flopie Qxx zagrał call, na turn była A, ja i on zagraliśmy check, na river na karte która dawała backdoor flusha raisował mój bet za 1/3 puli, w tej sytuacji go sprawdziłem i pokazał Q9o). W tym wypadku uznałem, że grając call bardziej zamaskuje moją ręke, ponieważ z tripsem często pokusiłbym sie o 3bet, na riv spodziewałem sie że vialllin będzie betował, jednak po jego sizingu, stwierdziłem, że nie bede grał c\ai, a zagram tylko call. Czy call jest dobrym zagraniem, czy może jest to easy c\ai?

Dealt to Hero A:diamond: J:spade:

fold, UTG+1 raises to $12, fold, fold, Hero calls $10, fold

FLOP ($28) J:heart: Q:spade: 4:club:

Hero checks, UTG+1 bets $20, Hero calls $20

TURN ($68) J:heart: Q:spade: 4:club: J:diamond:

Hero bets $44, UTG+1 raises to $136, Hero calls $92

RIVER ($340) J:heart: Q:spade: 4:club: J:diamond: 5:spade:

Hero checks, UTG+1 bets $276, Hero calls $276
  • 2 odpowiedzi
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Srednio mi sie widzi donk. Jezeli on tutaj ma Qx, KK+ lub Jx, to on i tak betuje. Jedynie reka typu AKu juz ci nie da tutaj value, ale przez twoj A to nie jest az taka duza czesc jego zasiegu.

Jak wiec jego betting-range > raising-range, to donk jest wlasnie taki sredni bez informacji, ze on by mogl tutaj raisowac air lub Qx, KK+ lightowo.

Jego raise wyglada super mocno i jego bet na riverze moim zdaniem robi tylko z AQ+, Jx, a na taki range masz tylko call. Jak grasz c/rAI na riverze, to on moim zdaniem calluje minimum na splita, raczej powinienen foldowac KJ.
    • Teges
      Teges
      Black
      na forum od: 22.01.2009 Posty: 1 381
      Thx, pokazał 44 :) . Zaraz kolejne fajne rozdanie dam ^^.