[NL20-NL50] Aa Nl25

• r0b50n
      r0b50n
      Brąz
      na forum od: 14.11.2009 Posty: 631
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($27.08)
      BB ($84.45)
      UTG ($53.61)
      UTG+1 ($63.13)
      Hero ($73.32)
      BTN ($42.91)

SB antes $0.05
      BB antes $0.05
      UTG antes $0.05
      UTG+1 antes $0.05
      Hero antes $0.05
      BTN antes $0.05

Dealt to Hero A:club: A:heart:

fold, fold, Hero raises to $1.05, fold, SB calls $0.95, fold

FLOP ($2.65) Q:diamond: 9:spade: 4:club:

SB checks, Hero bets $1.50, SB calls $1.50

TURN ($5.65) Q:diamond: 9:spade: 4:club: T:spade:

SB checks, Hero checks

RIVER ($5.65) Q:diamond: 9:spade: 4:club: T:spade: A:diamond:

SB bets $3.65, Hero raises to $11.25, SB raises to $24.48 (AI), Hero calls $13.23

Cbet mniejszy, bo widziałem u niego, że patrzy na sizing i wyczytuje słabość z tego, więc dostaje luźniejszy call z floatem na river. Zgodnie z planem gram xb turn i na river spada mój out. Jedyne co mnie tutaj bije to KJ i J8. Raisuje jego leadbeta na river bo dostaję dużo pieniądzów od niższych setów - dwóch par. On gra AI. Potrzebuje 24% na call.
      Jego range oceniam na sety, strity, być może AQ / AT, których jest mało.

Czy on z setami tutaj calluje river? Jeżeli nei to mam około flipa na połowę kombinacji KJo, wszystkie KJs, nie widzę w jego rangu wielu J8. Na połowę kombinacji AQo, wszystkei AQs, połowę ATo, wszystkie ATs i 44/99/TT.

staty kolesia
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Hmm. Dlaczego wlasciwie checkujesz tego turna? Bo to jest super strata value na takiego przeciwnika.

Cbet mniejszy, bo widziałem u niego, że patrzy na sizing i wyczytuje słabość z tego, więc dostaje luźniejszy call z floatem na river. Zgodnie z planem gram xb turn i na river spada mój out.

To wyglada tak, jakbys gral tutaj z AA majac na celu bluffcatchowanie jego blizej nieokreslonych oop floatow. Powinienes sie kupic na valuetownowaniu jego AQ, KQ, QJ, JT, J9, 89, JJ, TT, a nie myslec nad tym jak wyciagnac value z jakiegos air.

Jezeli bedziesz mial jakies 98 to mozesz grac ten sposob, ale nie AA.

As played oczywiscie raise river i snap call jego allina. Koles moze tak grac gorsze sety, jakies two pair. Twoj hand jest bardzo underrepped.