[NL2-NL16] Aq Nl25

• nicolette88
      nicolette88
      Brąz
      na forum od: 20.03.2010 Posty: 588
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $8,75
      MP2:
      $29,07
      CO:
      $10,96

0,25/0,5 No-Limit Hold'em (7 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.88 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with A:spade: , Q:spade:
      MP1 folds, MP2 calls $0,50, MP3 folds, CO calls $0,50, BU folds, Hero raises to $3,00, BB folds, MP2 calls $2,50, CO calls $2,50.

Flop: ($9,50) T:diamond: , 9:heart: , 8:diamond: (3 players)
      Hero checks, MP2 bets $2,5, CO calls $2,50, Hero raises to $5,75 (All-In), MP2 raises to $9,00, CO calls $5,46 (All-In).

Turn: ($32,21) 2:spade:
      River: ($32,21) 7:club: (3 players)

Final Pot: $32,21

Niby push pf, ale: kolega co podbija ma tylko 7% pfr (przed tym zagraniem miał tylko 4%), sprawdza go tylko 1 gracz, a ja mam spory stack (powinienem już w sumie odejść, ale po wygranej złapał mnie bb). Czy nie lepiej było tu jednak spasować?
  • 2 odpowiedzi
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Opis nie pasuje do rozdania, może nie to rozdanie wkleiłeś?

Odnośnie tego rozdania, jesteś już trochę nabudowany (35bb), masz silną rękę, więc ją podbijasz, nawet bez pozycji. Przy 2 przeciwnikach na flopie grasz tutaj raczej fit or fold, przy jednym na takim boardzie mógłbyś cbetować, ale przy 2 przeciwnikach lepiej zagrać c/f. Taki flop zdecydowanie bardziej trafia w ich zasięg, fold equity prawie nigdy nie masz, equity również marne przeciwko większości rąk, gdzie często trafią tutaj 2 pary, jakieś QT, AT, A9 itp.
    • nicolette88
      nicolette88
      Brąz
      na forum od: 20.03.2010 Posty: 588
      Zdecydowanie nie to rozdanie. Prawidłowe wrzuciłem w nowym wątku. Do tego, które tu jest nie potrzebowałem forum, żeby wiedzieć, że źle zagrałem :D Liczyłem tu na gutshota, bo myślałem że mam EV+, ale się pomyliłem w obliczeniach na szybko. Pot oddsy to 4,6:1, a na gutshota trzeba min 5:1, poza tym jest tu opcja że ktoś ma flushdraw i wtedy mam tylko 3 outy. A jeśli ktoś z przeciwników trzyma już tego J, co jest tu bardzo prawdopodobne skoro grają, to mam tylko 2 outy. Na overcards też nie ma za bardzo co liczyć przy 2 sprawdzających przeciwnikach, chyba że oboje liczą na drawy, co jest mało prawdopodobne.