[NL2-NL16] KJs NL10

• McBurak
      McBurak
      Platyna
      na forum od: 18.05.2008 Posty: 1 834
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $10,2
      Hero:
      $10,35

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.88 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with K:club: , J:club:
      4 folds, SB raises to $0,30, Hero calls $0,20.

Flop: ($0,60) J:spade: , T:heart: , 3:club: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0,4, SB raises to $1,20, Hero calls $0,80.

Turn: ($3,00) 3:spade: (2 players)
      SB bets $1,8, Hero calls $1,80.

River: ($6,60) 4:diamond: (2 players)
      SB bets $4,1, Hero calls $4,10.

Final Pot: $14,80

Preflop: standard, reka gra fajnie po flopie wiec nie 3betuje
      Flop: dostaje c/r od dosc aggro gracza. Co ciekawe, on juz w tym momencie sie mocno polaryzuje - flop zbyt mocno trafia w moj zakres, zeby z reka typu AA/QQ/KK/AJ mial nie cbetowac. Widze go na: sety, drawy, air. Dlatego call i reev turn.
      Turn: Spada blank, wiele sie nie zmienia, on dalej betuje... Dalej, w jego zasiegu sens maja tylko sety z kart ktore mnie bija, ale spada blocker do 333. Mam tez blockera do JJJ. Call.
      River: Tutaj zaczynaja sie schody. Na szczescie wszystkie drawy miss, a wiec moge miec nadzieje na zobaczenie KQ albo Q9 u niego. Sam bet pokazuje wielka sile, ale znowu - nie sadze zeby gral tak for value z czyms innym niz setem, zwlaszcza ze poki co pokazalem spora determinacje w callowaniu.

Czy myslicie ze bede tu dobry wystarczajaco czesto?
  • 4 odpowiedzi
    • BadBoy1989
      BadBoy1989
      Srebro
      na forum od: 15.08.2009 Posty: 923
      Z rozsądnych rąk to on tutaj na becie na river trzyma nic innego jak AJ, TT, QJ. Gdzie najczęściej będzie to TT. Szczerze mówiąc ciężki call ale jak dla mnie to jest fold river, a nawet turn. Bo gość ma ogarnięte staty, nie chce zwiększac wariancji nie mając żadnych notek robić niestandardowy calldown.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Call preflop OK.

Na flopie bet po jego checku jest dobry, weak tight regsi graja tak zwykle slabe Jx, Tx lub PP.

Po jego checkraisie automatycznie zapala mi sie lampka - NIT ALERT. Koles ma bardzo tight statsy. Masz top pair decent kicker, wiec nie spasujesz flopa, ale nie jestes za bardzo szczesliwy ze spota, w ktorym jestes. Mysle, ze mozesz postawic go na rangu JT, TT, 33, i czasami AQ, AK, KQ.

Po jego becie na turnie snap folduj. Nity nie blefuja. Im wczesniej to zrozumiesz tym lepiej dla Twojego bankrolla. Koles bedzie mial zawsze jakies nutsy.

As played tym bardziej fold river. Nie licz na to, ze koles bedzie gral w ten sposob cos innego niz nutsy.
    • McBurak
      McBurak
      Platyna
      na forum od: 18.05.2008 Posty: 1 834
      19/16 to nie taki znowu nit ;) W tym rozdaniu pokazal 75s (7 high, no pair, no draw), tak wiec jak widac czasami jednak bedzie blefowal. Oczywiscie notka od razu poszla.
    • kNoq001
      kNoq001
      Brąz
      na forum od: 15.12.2008 Posty: 37 199
      ja ostatnio czesto zauwazam, ze te nit "regi" w podobnych spotach tj sb vs bb as pfr graja wlasnie c/r flop z air, i bardzo czesto 3bet dziala na nich idealnie