[NL2-NL16] NL 25 SSS ATs

• levuschytrus
      levuschytrus
      Brąz
      na forum od: 24.07.2010 Posty: 355
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Button ($12)
      SB ($5.70)
      Hero (BB) ($5.15)
      UTG ($8.59)
      UTG+1 ($10.27)
      MP1 ($10.32)
      MP2 ($5.70)
      MP3 ($4.75)
      CO ($5.40)

Preflop: Hero is BB with 10, A
      1 fold, UTG+1 calls $0.25, MP1 calls $0.25, MP2 bets $0.50, 2 folds, Button calls $0.50, 1 fold, Hero calls $0.25, UTG+1 calls $0.25, MP1 calls $0.25

Flop: ($2.60) 7, 9, 2 (5 players)
      Hero checks, UTG+1 checks, MP1 bets $0.75, 2 folds, Hero raises to $4.65 (All-In), 1 fold, MP1 calls $3.90

Turn: ($11.90) 2 (2 players, 1 all-in)

River: ($11.90) 2 (2 players, 1 all-in)

Total pot: $11.90 | Rake: $0.58

Wiem ze w strategii SSS sie nie calluje, ale był miniraise troche limpow i stwierdzilem ze niebezpiecznie bedzie podbijac.(i policzyc miniraise jako 2limpy) Na flopie flushdraw i gdybym jednak podbijal sprawa jasna wtedy cbet. I moje pytanie co powinienem zrobic fold (chociaz w puli była już ładna kwota) czy bet i w jakiej wysokosci bo dałem ciała i poszedl AI.
  • 3 odpowiedzi
    • nicolette88
      nicolette88
      Brąz
      na forum od: 20.03.2010 Posty: 588
      Pierwsza rzecz - push PF. W sytuacji 3limperów+ możesz tak zagrać z każdą ręką z tabeli. Jeśli miniraise nie uznać jako podbicia (a tak się zwykło robić w przypadku podbica x2, tym bardziej że przed podbijającym był limper), to masz tu 5 limperów. Bardzo często wszyscy spasują, a jeśli nie, to martwa kasa zrekompensuje ubytki w wymaganym equity.

Jeśli już tak nie zagrałeś, to zagrałbym chyba push flop, ale od razu bez tego checka. Masz tu praktycznie moster drowa (9 outów na nuts flusha + jakieś 4-5 outów za overcards). Do tego prawdopodobnie zrzucisz sporo lepszych od Ciebie układów jak niższe pary i top kickery.
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Napisane przez nicolette88
      Pierwsza rzecz - push PF. W sytuacji 3limperów+ możesz tak zagrać z każdą ręką z tabeli. Jeśli miniraise nie uznać jako podbicia (a tak się zwykło robić w przypadku podbica x2, tym bardziej że przed podbijającym był limper), to masz tu 5 limperów. Bardzo często wszyscy spasują, a jeśli nie, to martwa kasa zrekompensuje ubytki w wymaganym equity.
      Odnośnie tej części wypowiedzi zgadzam się w 100%, masz rękę z którą normalnie podbijasz, masz miniraisującego przeciwnika, masz dużo dead money - wykorzystaj fakt, że grasz shortem i pushuj.

As played: na flopie również jestem za twoim rozegraniem czyli check/push i uważam, że jest lepsze od donkbeta, ze względu na to, że z reguły i tak będzie tutaj betował agresor z preflopa i lepiej jakbyśmy zgarnęli jak najwięcej się da z rąk nietrafionych, które wyrzucimy naszym pushem.
    • nicolette88
      nicolette88
      Brąz
      na forum od: 20.03.2010 Posty: 588
      Faktycznie, najpierw check będzie chyba lepszym rozwiazaniem.