[NL100+] Rush NL100 QQ #4

• Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      na forum od: 20.11.2007 Posty: 988
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($98.60)
      BB ($95.40)
      UTG ($110)
      UTG+1 ($33.25)
      UTG+2 ($100)
      Hero ($173)
      MP2 ($102)
      CO ($78.40)
      BTN ($114)

Dealt to Hero Q:club: Q:spade:

fold, fold, fold, Hero raises to $3.50, fold, CO calls $3.50, BTN calls $3.50, fold, BB calls $2.50

FLOP ($14.50) 2:heart: 5:club: 9:heart:

BB checks, Hero bets $9, CO folds, BTN calls $9, BB folds

TURN ($32.50) 2:heart: 5:club: 9:heart: 7:club:

Hero bets $19, BTN raises to $102 (AI), Hero folds

BTN wins $67.50

Notka
      IP 88 call cb K67ss raise CB A i push R T vs moje AK.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Doszedłem do tego ze
      A)ma seta to go raisuje na Flopie w takim multiway
      B)ma FD i mu nie wszedł to pushuje na T liczac na foldequity
      C)ma OP sredniej jakośći i pushuje bo jest donkiem
      D)Czułem ze jestem z przodu a gram weaktight i folduje :facepalm:
  • 5 odpowiedzi
    • Donkamil
      Donkamil
      Brąz
      na forum od: 16.12.2008 Posty: 685
      Ma wysoki 3bet z BU więc over pair na tym boardzie raczej nie ma. Właściwie jestem skłonny się zgodzić z tobą, że najczęściej on tu ma flush draw. Innych rąk, prócz setów tutaj nie widzę. Chyba, że stara się Cie tutaj wyrzucić z pocketem 66, 88 + gutshot licząc na swoje fold equity.

Prawdopodobnie sprawdziłbym to przeciw niemu.
    • Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      Rozum mówi call, serce mówi fold i badz tu madry :f_confused:

Nie wiem czy on teraz chce wykorzystac historie miedzy nami bo wie ze ja tu nie zrzucam OP QQ+ a on raisuje for protection sety w multiway co zaprzecza że je tu trzyma bo gralby je inaczej. Ten flop mocno wpada w jego range no ale inaczej gralby seta.

Tak doszedlem że on na T chce albo wytworzyć max fold equity, ,albo nawiazując do naszej histori pushuje to liczac ze sie przeleweluje whatever i sie wylevelowalem.

Wiem że jest w stanie rasisowac air na T i betowac R jako bluff a tu częściej chce wytworzyć fold equity. Wiedzac ze jestem CS i nie zrzucam OP.
      Nawizaujac do notki że;
      IP 88 call cb K67ss raise CB A i push R T vs moje AK

I na tym sie tu opieralem tylko nie wiem czy on wie ze ja wiem,że on myśli.... o tej historii miedzy nami ktora moze wykorzystac, i czy ma na mnie notke z tamtej reki ?(
    • Donkamil
      Donkamil
      Brąz
      na forum od: 16.12.2008 Posty: 685
      Rozum przekładaj ponad serce, bynajmniej w pokerze :f_biggrin:

Na pewno masz racje co do jednego, 'przelevelowałeś' sam siebie :D
      Jutro przy lunchu sobie popatrz na to rozdanie jeszcze raz i poczekajmy na opinie Judge < w tym miejscu powinien pojawić się uśmiech johnny bravo z gestem dłoni na wzór pistoletu> :D
    • Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      Pastor dzis o 3;00 w nocy wyjaśnił o co chodzi w tym spocie. Z racji że jest na wyższym levelu myślenia jego argumenty do mnie dotarły, skonfrontuje jego zdanie z jakimś judgem jak sie wypowie :P
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Dla mnie sam juz to dobrze oceniles. Podobaja mi sie te dwa screeny, bo jasne ci pokazuja, czemu to jest b/c turn. Jedyne, co bym zmienil, to jest sizing na flopie i turnie. Betuje tutaj znacznie wiecej. Flop 11-12$, turn 24-26$.

F2cbet: ~ 50
      Raise cbet F: ~10
      => Calling-range = 40% (= air + pair + draw)

Jak jego calling-range z 40% prawie w 50% raisuje na turnie, to masz tam naprawde slaby range przeciwnika. Ciebie tutaj bija zaledwo jakies 5% jego zasiegu. Sadzac, ze on raisuje sety na flopie, to jedynie 97 i jakies dzwine grane 86 cie bije. Zauwaz tez, ze on pewnie na flopie raisuje 90% setow, wiec 10% jego raising-range z flop = 10% * 10% = 1% slowuje. Jezeli teraz on ma 20%+1% slowplay, jako raising range na turnie, a ciebie z tego prawie nic nie bije, to masz easy ship na turnie.