[NL20-NL50] QJo NL50

• LeniwiecKuba
      LeniwiecKuba
      Brąz
      na forum od: 10.05.2009 Posty: 528
      Prima Network $50.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 942898
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BB: $51.25
      Hero (CO): $72.09
      BTN: $53.83
      SB: $50.25

przeciwnicy to 2 standardowe tagi z tych stawek, więc nie będę podawał statystyk
      trochę za mało agresywni

Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with Q :spade: J :heart:
      Hero raises to $1.50, BTN calls $1.50, 1 fold, BB calls $1

Flop: ($4.75) 5 :heart: 8 :club: T :club: (3 players)
      BB checks, Hero bets $3.00, BTN calls $3, BB folds

Turn: ($10.75) K :heart: (2 players)
      Hero bets $7.00, BTN folds

Flop:
      Myślę tak, ręka jednak ma equity, mam graczy trochę myślących, będą wiedzieć że air tu w multi nie gram (miałem cbet 60%), a nie chcę pozwolić BU zagrać bet pozycyjny i wyrzucić od razu rękę.

Turn:
      Wpada scare card a moje equity się polepsza. Jeśli on nie przebił flopa to najprawdopodobniej ma tylko parkę / FD / może też SD. Więc uderzam znów.

Zastanawia mnie czy takiego standardowego przeciwnika (20/16) warto by było przyblefować 3 cim barrelem na river gdyby spadł blank ?
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Flop: Myślę tak, ręka jednak ma equity, mam graczy trochę myślących, będą wiedzieć że air tu w multi nie gram (miałem cbet 60%), a nie chcę pozwolić BU zagrać bet pozycyjny i wyrzucić od razu rękę. Turn: Wpada scare card a moje equity się polepsza. Jeśli on nie przebił flopa to najprawdopodobniej ma tylko parkę / FD / może też SD. Więc uderzam znów.

Podoba mi sie bet flop i oczywsicie bet turn. Na flopie akurat nie ma za duzego znaczenia to, ze oni "wiedza, ze nie cbetujesz tutaj air", bo ich reakcja bedzie sie sprowadzala bardziej do tego czy cos maja czy nie. A moze beda wiedzieli, ze nie cbetujesz tutaj air, ale i tak callna z 44, albo 56.

Zastanawia mnie czy takiego standardowego przeciwnika (20/16) warto by było przyblefować 3 cim barrelem na river gdyby spadł blank ?

Na takiej teksturzejest bardzo malo blankow, ktore moga spasc na riverze. Barrelujesz A, Q, J, 9, h:, moze . Ale jezeli spadnie np. K na riverze to nie sadze, zby kontynuowanie bylo dobre. Oczywiscie wszystko zalezy od tego na kogo grasz, ale z tego co widze to nie masz zadnych konkretnych readow na przeciwnikow.

Dlatego lepiej przyjac bardziej pasywna postawe. Nie chcesz barrelowac unknowna jezeli nie masz dobrego powodu (np. river to nie jest jakis scare card).