[NL20-NL50] Kk Nl50

• LeniwiecKuba
      LeniwiecKuba
      Brąz
      na forum od: 10.05.2009 Posty: 528
      Prima Network $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 942647
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BB: $39.10
      UTG: $72.08
      MP: $50.75
      CO: $52.25
      Hero (BTN): $51.88
      SB: $53.29

villain 29/12/2.7 fold to cbet 17
      afq na uliczkach: 32/45/58
      wts 19

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with K :spade: K :heart:
      3 folds, Hero raises to $1.50, 1 fold, BB calls $1

Flop: ($3.25) K :diamond: 7 :spade: 6 :heart: (2 players)
      BB checks, Hero bets $2.00, BB raises to $5.50, Hero calls $3.50

Turn: ($14.25) 6 :diamond: (2 players)
      BB bets $12.00, Hero calls $12

River: ($38.25) 8 :spade: (2 players)
      BB checks, Hero bets $32.88, BB folds

Flop cbetuje ponieważ przeciwnik ma niski fold to cbet, więc mimo tego że rzadko trafił możliwe że mnie będzie levelował. Tak się dzieje, myślę że gracze na tym poziomie nie potrafią mnie zlevelować pushem na mój 3bet więc gram call.

Turn: tu jest moje pytanie, czy max value będzie w callu czy w raisie ?
      Wybrałem call ze względu na jego bardzo wysokie afq river - myślałem czy nie lepiej wyciągnąć value z ewentualnych drawów teraz, ale jeśli on jest tak agresywny to i tak powinien missed uderzyć na river, a ja dalej porepuje słabość jeśli on tu ma coś z czego bym mógł go niechcący zrzucić.
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Na flopie cbet OK. Po jego raisie 3bet nie ma rzeczywiscie za duzego sensu. Masz trzy krole, wiec szansa, ze przeciwnik gra w ten sposob jakies gorsze top pair jest bardzo niska. Dlatego bedzie mial najczesciej air.

Na turnie nic sie nie zmienilo poza tym, ze jak spadlo 6x to juz jest praktycznie oczywiste, ze koles blefuje (mniejsza szansa, ze ma 66 i 76). Dlatego callowanie jest najlepsze.

Na riverze koles checkuje. Poniewaz wczesniej postawiles go na air to teraz shove nie ma sensu. Musisz podbic np. 2$ i dac mu szanse na jakis spaz. Wiadomo, ze bedzie caly czas check/foldowal, ale jak inaczej chcesz wyciagnac value z jego A2o. Jezeli shoviesz to zabierasz mu ostatnia opcje do blefu.