[NL20-NL50] nl25 trips dry flop vs min-raise

• tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Villain jest nieznany. Jednak gra l/c wiec raczej fish.

Sytuacja jest chyba jasna do rivera. Na turnie jeszcze może tak grać z air. Jednak na riverze już wątpie żeby blefował po raz kolejny. Praktycznie cały jego value range mnie bije. Jedyne co ja bije to może jakieś 97, 96o chyba by grał l/f 96s, 95s. Ogólnie mało rąk bije.

Jednak z drugiej strony nie mogłem spasować tripsa. Może jednak powinienem w którymś miejscu ?

Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

MP ($25)
      Button ($55.57)
      SB ($29.85)
      BB ($34.08)
      Hero (UTG) ($24.63)

Preflop: Hero is UTG with 9:diamond: , 10:diamond:
      Hero bets $1.12, 3 folds, BB calls $0.87

Flop: ($2.36) 9:heart: , 4:diamond: , 9:club: (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.50, BB raises $3, Hero calls $1.50

Turn: ($8.36) 2:heart: (2 players)
      BB bets $4.30, Hero calls $4.30

River: ($16.96) 8:diamond: (2 players)
      BB bets $8.60, Hero calls $8.60

Total pot: $34.16
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Raise preflop OK.

Na flopie callowanie jego mincheck/raisa w pozycji jest najlepsza zagrywka. Koles bedzie bardzo czesto gral tak jakies air.

Na turnie easy call, przeciwnik moze kontynuowac blefowanie, moze vbetowac cos gorszego (9x, zagrane w ten sposob PP, moze nawet 4x). Poza tym koles podbil tylko 1/2 pota.

Mam nadzieje, ze jedyne nad czym sie zastanawiasz to czy callowac czy raisowac rivera. Fold nie wchodzi w gre i jest super weak tight. Nie wiem jak mozna pomyslec nad foldem na donka z tripsami na takiej teksturze do 1/2 pot beta.

Call river.

edyne co ja bije to może jakieś 97, 96o chyba by grał l/f 96s, 95s. Ogólnie mało rąk bije.

Mowisz tak jakby donk gral w ten sposob tylko nutsy. A co z np. zagranym w ten sposob AA-88, 4x, overami i innymi spazami? Nie badz result oriented.