[NL100+] A8o Nl200

• lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $2(BB) Replayer
      Hero ($297)
      BB ($514)
      UTG ($449)
      UTG+1 ($200)
      CO ($284)
      BTN ($456)

Dealt to Hero A:club: 8:spade:

fold, fold, fold, fold, Hero raises to $6, BB calls $4

FLOP ($12) 7:club: 2:club: K:heart:

Hero bets $8, BB raises to $25, Hero raises to $68, BB folds

BB 80/41 3b 7 sqz 25 fold to cbet 22, raise cbet ip 17 WTS 31

Wyglada na std, koles nie ma dużo Kx w zakresie z ktorymi moze tutaj raisować, ja blokuje A wiec sporą ilośc flushy, biorąc pod uwage jego agresje to mam 3b. W momencie gdy on calluje na flopie to spodziewacie się u niego jakis bluff catcherow jak pp<K? Chodzi mi o to czy kontynuować na turnie, mysle ze nie, moze poza A/ ktore bym mogł.
  • 3 odpowiedzi
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Imo nice play i jak on sprawdza, to raczej x/c turn, bo on moze miec mase golych FD lub nie raz czysty air. Jak turn leci check/check, to sam wole betowac river, by nie zobaczyc dziwniych 2x,7x.
    • lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      x/c turn na jakims blanku czy mowimy o A/? Bo jesli na blanku to nie rozumiem po co?
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Skoro przeciez mowisz, ze on ma tutaj wiele air, to twoje A high jest nutsem pod tym katem. Jedyny sposo, by trzymac jego range szeroko, to c/c. Musisz sobie to wyobrazic jak granie c/c w ciemno dwa razy wiedzac, ze jestes czesciej dobry niz twoj przeciwnik trafi sd-value z any2 cards. On ma tutaj w teorii 6 outy, moze niektore dominujesz. ALe powiedzmy, ze ma 24% pot-equity, to wtedy grajac w ciemno c/c 2x masz 76% profitu.

A co lepsze, jak grasz check i on check, to masz easy floata oop by wyrzucic badziewy, ktore on mogl trafic. Dla ciebie jest tutaj ciezko miec blefa po prostu.