[NL100+] QQ Nl200

• lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $2(BB) Replayer
      Hero ($241)
      BB ($287)
      UTG ($203)
      UTG+1 ($520)
      CO ($99.15)
      BTN ($200)

Dealt to Hero Q:diamond: Q:spade:

fold, fold, fold, BTN raises to $6, Hero raises to $20, fold, BTN calls $14

FLOP ($42) 9:diamond: 6:club: J:heart:

Hero checks, BTN bets $25.50, Hero raises to $65, BTN calls $39.50

TURN ($172) 9:diamond: 6:club: J:heart: Q:heart:

Hero bets $156 (AI),

BTN 23/17 fold to 3b fr BTN 58 bet vs missed cbet 58,
      Czy jest ok x/r ten board dla balancingu z 87s,QTs,J9 etc, czy to FPS?
  • 1 odpowiedź
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Nie lubilbym, jakbys x/r kazdy draw tutaj. Musisz czesc z nich tez betowac, tym bardziej slabe drawy chetnie tutaj betuje. Ogolnie wolalbym c/r na mokrym boardzie, gdzie repujesz wiecej drawow.

Tutaj tez w longrunie stracisz za wiele value grajac check imo, wiec ja bym po prostu betowal. Bez zadnej historii tez nie musisz nic na niego balansowac. Jak raz tak grales z QT i on to widzial, to wtedy twoj c/r jest spoko.

Anyway, jego range trafia ten board, ja zawsze chce value, wiec bet, bet, bet.

As played to na turnie juz nie masz wiele pola do manewru, ale c/c tutaj jest niedobry, bo z QT tez raptem nie zaczynasz c/c czesto (chyba), z 87 tez nie. Jak chcesz udawac, ze miales blef lub udawac, ze masz QT, to mozesz grac check, ale to znow leveling + balancing.

Ja po prostu betuje, a turn to owszem ship, ale sama ta linia ci opkazuje, ze dla niego jest sie latwo rozstac z gorszymi rekoma.