[NL20-NL50] NL20 QJo

• wqwlucky
      wqwlucky
      Brąz
      na forum od: 21.11.2009 Posty: 298
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      Hero ($23.69)
      BB ($116)
      CO ($23.09)
      BTN ($31.74)

Dealt to Hero Q:diamond: J:club:

fold, BTN raises to $0.60, Hero raises to $2, fold, BTN calls $1.40

FLOP ($4.20) 2:club: T:club: K:heart:

Hero checks, BTN bets $3.15, Hero calls $3.15

TURN ($10.50) 2:club: T:club: K:heart: 9:diamond:

Hero checks, BTN bets $5.25, Hero raises to $18.54 (AI), BTN calls $13.29

Po 100 rękach 47/16, no i tu podbijał 4 ręke z rzędu, więc postanowiłem zagrać 3bet/fold pre. Na flopie trafiam na dry board, dlatego gram c/c, na turnie trafiam outa, no i tu check, aby on dalej kontynuował swoją agresję i shove, bo jak fisz ma sprawdzić to sprawdzi nawet taki trochę overbet :rolleyes:
  • 4 odpowiedzi
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Napisane przez wqwlucky
      Na flopie trafiam na dry board, dlatego gram c/c.
      Rozwiń tą myśl
    • wqwlucky
      wqwlucky
      Brąz
      na forum od: 21.11.2009 Posty: 298
      Uh, tu oczywiście się pomyliłem, miałem na myśli wet, trafia totalnie w jego zasięg i nie chce tu grać bet/fold.
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Ja bardzo nie lubię grać ch/c w takiej styuacji.
      Masz tylko średni draw bez SD value i większość value pochodzi w takich sytuacjach z semiblefów a grając ch/c raczej go nie wyrzucisz z rozdania ;)
      Dlatego jeżeli jest agresywny to ja tutaj wolę ch/raise żeby zgarnać dead moniez. Albo standardowo b/f - to zależy jak często będzie blefował po twoim check.
      Tyle jeżeli chodzi o postflop.

Preflop bym zaczekał na coś bardziej grywalnego niż QJo, więc imo to jest fold.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Po 100 rękach 47/16, no i tu podbijał 4 ręke z rzędu, więc postanowiłem zagrać 3bet/fold pre. Na flopie trafiam na dry board, dlatego gram c/c,

3bet preflop jest decent, masz blockery itd, ale staraj sie 3betowac bardziej polarised range.

Jezeli chodzi o postflop play. Jaki masz wlasciwie plan po checku na flopie? Bedziesz check/callowal i probowal trafic swoje outsy oop? Na pewno nie jest to dobry pomysl. Po prostu cbetuj, dostaniesz troche foldow, a jak nie to zawsze masz sporo outsow.

CronTheFish ujal to bardzo dobrze
      Masz tylko średni draw bez SD value i większość value pochodzi w takich sytuacjach z semiblefów a grając ch/c raczej go nie wyrzucisz z rozdania

As played check/raise jest dobry.