[NL20-NL50] NL20 AKo

• wqwlucky
      wqwlucky
      Brąz
      na forum od: 21.11.2009 Posty: 298
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($15.13)
      BB ($6.57)
      UTG ($26.87)
      UTG+1 ($8.03)
      CO ($22.15)
      Hero ($20.62)

Dealt to Hero K:heart: A:spade:

UTG calls $0.20, fold, fold, Hero raises to $0.90, SB calls $0.80, fold, fold

FLOP ($2.20) A:club: 3:spade: 6:club:

SB checks, Hero bets $1.30, SB calls $1.30

TURN ($4.80) A:club: 3:spade: 6:club: 4:heart:

SB checks, Hero bets $3.40, SB calls $3.40

RIVER ($11.60) A:club: 3:spade: 6:club: 4:heart: 9:spade:

SB bets $4.76, Hero raises to $15.02 (AI), SB calls $4.77 (AI)

Mam na niego tylko 17handów i ma 60/0. Do rivera wydaję mi się wszystko ok, może poza sizingiem, którego nigdy nie jestem pewien, ale do rzeczy, na river dostaje donka i zastanawiam się co ten gość próbuje mi zrobić ;) Czy daje tak niski bet, żeby wyciągnąć odemnie jakiekolwiek value z seta albo 2 par, czy też może betuje nie trafiony fd. I bardziej prawdopodobne wydaję mi się to drugie, stąd raise.
  • 5 odpowiedzi
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Dużo więcej flop.
      Więcej turn.
      Shove river.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Mam na niego tylko 17handów i ma 60/0. Do rivera wydaję mi się wszystko ok, może poza sizingiem, którego nigdy nie jestem pewien, ale do rzeczy, na river dostaje donka i zastanawiam się co ten gość próbuje mi zrobić Czy daje tak niski bet, żeby wyciągnąć odemnie jakiekolwiek value z seta albo 2 par

Preflop, flop i turn OK.

Na riverze stawiam go na jakims showdown value, ktore robi blockbeta, czyli najczesciej jakims Ax. Biorac pod uwage, ze koles ma tylko minraisa za soba to shove z AK jest jedyna opcja. Przeciwnik gra tylko z 15$, wiec bedzie mial bardzo duzy problem ze spasowaniem np. takiego AJ.

, czy też może betuje nie trafiony fd. I bardziej prawdopodobne wydaję mi się to drugie, stąd raise.

Jezeli ma miss draw to i tak nie ma znaczenie co zrobisz, bo koles spasuje do raisa. :D
    • Fil1987
      Fil1987
      Brąz
      na forum od: 24.12.2008 Posty: 1 629
      Proszę o wybaczenie, że zabieram głos, ale... jak flop i turn ok? turn wygląda sensowniej niż flop, ale sizing dalej słaby;

F: bet +/- 1,8$
      T: bet 4-4,3 easy; nie mamy readów, ale gość zapowiada się na mega donka, może nawet calling station - prócz tego, że wyciągamy max value to chyba ochrona ręki powinna brać górę, czy to tylko moje urojenie?:) takiemu graczowi nie zrobi różnicy czy calluje na turnie 4,3$ czy 3,4$... co więcej jego gra raczej wygląda na jakieś AT czy AJ?

P.S. Co pokazał?:)
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Napisane przez Fil1987
      Proszę o wybaczenie, że zabieram głos, ale... jak flop i turn ok? turn wygląda sensowniej niż flop, ale sizing dalej słaby;

F: bet +/- 1,8$
      T: bet 4-4,3 easy; nie mamy readów, ale gość zapowiada się na mega donka, może nawet calling station - prócz tego, że wyciągamy max value to chyba ochrona ręki powinna brać górę, czy to tylko moje urojenie?:) takiemu graczowi nie zrobi różnicy czy calluje na turnie 4,3$ czy 3,4$... co więcej jego gra raczej wygląda na jakieś AT czy AJ?

P.S. Co pokazał?:)
      Napisalem flop i turn ok, majac na mysli, ze betowanie jest dobre. Sizing rzeczywiscie powinien byc wiekszy, ale w swojej ocenie skupilem sie po prostu na decyzji na riv.
    • Fil1987
      Fil1987
      Brąz
      na forum od: 24.12.2008 Posty: 1 629
      aaa ok, juz kumam, dzieki za ponowne rozpatrzenie:)