[NL2-NL16] QJs NL10[][

• asob
      asob
      Brąz
      na forum od: 16.07.2008 Posty: 2 571
      Ongame Network $10.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 939403
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

MP1: $9.76
      MP2: $4.91
      CO: $8.91
      BTN: $7.82
      Hero (SB): $15.86
      BB: $6.00
      UTG: $19.74
      UTG+1: $9.98
      UTG+2: $6.27

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with Q :heart: J :heart:
      UTG calls $0.10, 4 folds, CO calls $0.10, 1 fold, Hero calls $0.05, BB raises to $0.30, UTG calls $0.20, CO calls $0.20, Hero calls $0.20

Flop: ($1.20) 2 :heart: 6 :spade: A :heart: (4 players)
      Hero checks, BB bets $0.60, UTG folds, CO folds, Hero calls $0.60

Turn: ($2.40) 8 :spade: (2 players)
      Hero checks, BB bets $1.20, Hero calls $1.20

River: ($4.80) 3 :club: (2 players)
      Hero checks, BB checks
  • 3 odpowiedzi
    • panq1990
      panq1990
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 1 258
      Ja jestem za izolacją limperów i Open Raisie z SB preflop. Gra z Suited Connectorami w dużej mierze opiera się Fole Equity, a grając bez pozycji w multiway pocie średnio możesz na to liczyć. QJs to wystarczająco dobra ręka by podbijać tutaj PF moim zdaniem.

As played to ten call po podbiciu z racji tak dużej liczbie osób w rozdaniu jest ok. Dostajesz wystarczająco dobre oddsy. Na flopie check/call na tych limitach jest raczej standardem i jest ok. Na turnie dostajesz całkiem sympatyczne oddsy 1:3, a by call był EV+ potrzebujesz około 1:5, co oznacza, że na river musiałbyś średnio _zawsze_ wygrać 2,40$. Uważasz, że to jest do zrobienia? Jaki miałeś plan na river w razie trafienia Flusha?

Pozdrawiam.
    • YogasPL
      YogasPL
      Brąz
      na forum od: 23.12.2009 Posty: 1 280
      Napisane przez panq1990
      Ja jestem za izolacją limperów i Open Raisie z SB preflop. Gra z Suited Connectorami w dużej mierze opiera się Fole Equity, a grając bez pozycji w multiway pocie średnio możesz na to liczyć. QJs to wystarczająco dobra ręka by podbijać tutaj PF moim zdaniem.

As played to ten call po podbiciu z racji tak dużej liczbie osób w rozdaniu jest ok. Dostajesz wystarczająco dobre oddsy. Na flopie check/call na tych limitach jest raczej standardem i jest ok. Na turnie dostajesz całkiem sympatyczne oddsy 1:3, a by call był EV+ potrzebujesz około 1:5, co oznacza, że na river musiałbyś średnio _zawsze_ wygrać 2,40$. Uważasz, że to jest do zrobienia? Jaki miałeś plan na river w razie trafienia Flusha?

Pozdrawiam.

Jak dla mnie zle prawisz. Wedlug mnie ta reka na sb nie nadaje sie do podbicia pf na tych stawkach, poniewaz tak jak mowisz glownie ta reka opiera sie na fold equity a na tych stawkach fold equity jest marne i czesto bedzie pasowal na turnie poprzez check a gosc bedzie go floatowal jezeli hero nic nie trafi, limp rowniez nie wchodzi w gre poniewaz od czego chczesz value jak trafisz kolor gdzie gosc na poznej pozycji limpowal, to jest raczej jakis Ax niski lub pocket wiec imo nie oplacalne lepiej spasowac i nie szukac trudnych spotow
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Hello!

Call pf > raise pf. "Izoluje" sie z pozycja, a nie OOP to po drugie :) . Wole tu call, bo chociaz moge to podbijac, ale to juz zalezy od tego jacy to przeciwnicy i czy zawsze musze grac fit or fold, bo nie bede nigdy cbetowal kiedy dostane calle pf -> IP mamy troche wiecej opcji, bo nie musimy c/f flop.

Flop/turn ladnie, raczej standard. Leaduje tu river jak trafiam.