[NL2-NL16] Qa Nl10

• asob
      asob
      Brąz
      na forum od: 16.07.2008 Posty: 2 571
      Ongame Network $10.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 939376
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

SB: $19.05
      BB: $11.75
      UTG: $10.89
      Hero (UTG+1): $16.15
      MP1: $10.00
      MP2: $3.40
      CO: $5.00
      BTN: $9.85

Pre Flop: ($0.10) Hero is UTG+1 with Q :club: A :club:
      BB calls $0.10, 1 fold, Hero raises to $0.40, 2 folds, CO calls $0.40, 2 folds, BB calls $0.30

Flop: ($1.30) 2 :club: 3 :heart: K :spade: (3 players)
      BB checks, Hero bets $0.90, CO folds, BB calls $0.90

Turn: ($3.10) Q :heart: (2 players)
      BB checks, Hero checks

River: ($3.10) 5 :heart: (2 players)
      BB bets $1.55, Hero folds
  • 4 odpowiedzi
    • YogasPL
      YogasPL
      Brąz
      na forum od: 23.12.2009 Posty: 1 280
      Siema! Podawaj staty villianow bo tak to mozna strzelac na chybil trafil. pf podbijasz prawidlowo. Flop spada dla ciebie suchy wiec mozesz postawic cb majac fold equity i reprezentowac krola. Dostajesz call od BB wiec czekasz ip aby nie budowac zbyt duzej puli i nie zamieniac swojej reki w blef w dalszym ciagu jednoczesnie indukujesz blef na riverze od takich rak jak nietrafiony draw do strita, nizszych pocketow itp. dlatego na taki maly bet moze byc call
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Sytuacja ciekawa. Na preflopie oczywiście grasz prawidłowy open raise za 4bb. Co do flopa to tutaj cbet jest dość śliski i grając na unków spokojnie bym tutaj odpuścił to zagranie, ponieważ masz 2 przeciwników, z czego jeden ma nad tobą przewagę pozycji, więc nie trafiając flopa odpuszczenie cbetu nie będzie tutaj złe. As played na turnie spada karta, która daje ci middle pair. Problemem jest tutaj brak readów na villaina, co sprawia, że ciężko nam określić ile gorszych rąk on tutaj może mieć i czy mamy jakieś fold equity. Check behind mi się tutaj podoba. Zagranie to co prawda może indukować blef od przeciwnika, ale zastanówmy się co villain może mieć callując na takim flopie. Ja tutaj nie widzę specjalnych drawów, a teżnie mamy podstaw, żeby sądzić, iż calnie on tutaj cbeta z TT czy A-high. Jego range jest zdominowany przez Kx i jakies 23, 22, 33. Bardzo rzadko tutaj będziesz ahead. Zbyt rzadko, żeby opłacalnie sprawdzić nawet taki bet w połowę puli.

Pozdrawiam.
    • YogasPL
      YogasPL
      Brąz
      na forum od: 23.12.2009 Posty: 1 280
      Napisane przez Thorek
      Witaj.

Sytuacja ciekawa. Na preflopie oczywiście grasz prawidłowy open raise za 4bb. Co do flopa to tutaj cbet jest dość śliski i grając na unków spokojnie bym tutaj odpuścił to zagranie, ponieważ masz 2 przeciwników, z czego jeden ma nad tobą przewagę pozycji, więc nie trafiając flopa odpuszczenie cbetu nie będzie tutaj złe. As played na turnie spada karta, która daje ci middle pair. Problemem jest tutaj brak readów na villaina, co sprawia, że ciężko nam określić ile gorszych rąk on tutaj może mieć i czy mamy jakieś fold equity. Check behind mi się tutaj podoba. Zagranie to co prawda może indukować blef od przeciwnika, ale zastanówmy się co villain może mieć callując na takim flopie. Ja tutaj nie widzę specjalnych drawów, a teżnie mamy podstaw, żeby sądzić, iż calnie on tutaj cbeta z TT czy A-high. Jego range jest zdominowany przez Kx i jakies 23, 22, 33. Bardzo rzadko tutaj będziesz ahead. Zbyt rzadko, żeby opłacalnie sprawdzić nawet taki bet w połowę puli.

Pozdrawiam.
      Z calym czacunkiem thorek ale jestes troche results oriented. Ludzie na dzisiejszych nl10 na takim boardzie nie odpuszcza na flopie 88+ wiec wcale jego range nie jest zdominowany przez KK. Po 2 czlowiek ktory ma pocketa nie mysli ze moze miec value, lecz woli zamienic swoja reke w blef na riverze na tych stawkach
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Jak jestem results oriented, skoro nie widzę wyniku? :D Poza tym ja nie wykluczam takiej możliwości, ale warto to poprzeć readami, bo równie dobrze możesz powiedzieć, że na tym limicie jest mnóstwo calling station i każdego unka traktować w ten sposób, ale to może być bardzo zgubne. Załóżmy nawet, że on tutaj ma część tych pocketów, to nie możesz zapomnieć, że on te sety czy też Kx wciąż też ma w swoim range, a K9+ tworzy mnóstwo kombinacji.