[NL20-NL50] A2s NL50

• LeniwiecKuba
      LeniwiecKuba
      Brąz
      na forum od: 10.05.2009 Posty: 528
      Prima Network $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 938960
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

MP: $65.28 33/24/2 cbet 43 hands 47 wts 14
      CO: $39.73 54/14/1.6 hands 83
      Hero (BTN): $50.00
      SB: $50.25
      BB: $74.65
      UTG: $55.22

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with A :heart: 2 :heart:
      1 fold, MP raises to $1.50, CO calls $1.50, Hero calls $1.50, 2 folds

Flop: ($5.25) 4 :heart: 9 :heart: 6 :diamond: (3 players)
      MP checks, CO checks, Hero bets $3.00, MP calls $3, CO folds

Turn: ($11.25) 7 :diamond: (2 players)
      MP bets $6.50, Hero calls $6.50

River: ($24.25) 3 :spade: (2 players)
      MP bets $24.00, Hero folds

PF calluje tylko, ponieważ uważam że nie mam tutaj FE squeezując:
      Agresor pare rąk wcześniej callnał mój squeeze (był tylko callerem PF) i zagrał check-min raise na flopie. Poza tym w puli jest jeszcze donk, co przemawia za dużymi implied odsami a nie fold equity.

Na flopie nikt nic nie gra, pomyślałem że mogę połączyć fold equity i z equity ręki i zagrać bet możliwe że w razie niepowodzenia dając sobie tym darmowy river.

Niestety agresor znów mi gra dziwną grę na turnie. Zbyt mało wiem o nim, nie chciałem levelować, ale jak teraz na to patrzę, to całkiem możliwe jest 8 lub FD u niego, a może trafiony set 7 lub slowplay silnej ręki na flopie ? Zbyt mało wiem, dlatego zagrałem pod odsy, choć ten bet pot na river strasznie mi śmierdzi.

Czy leveling na river ma sens przy tak niewielu informacjach ? Czy miałem go sprawdzać na swoje A high a może przebijać licząc na jakieś FE, tyle że repuje tutaj jedynie busted draw :)
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Podoba mi sie jak zagrales tego handa.

Call preflop standardowy. Jestes na BTNie i masz handa, ktory gra swietnie multiway.

Na flopie bet jest dobry, bo MP bardzo czesto give upuje, a CO nie checkuje tego flopa z niczym dobrym. Dlatego bardzo czesto wygrasz pule odrazu. A jezeli nie to masz mase equity.

Na turnie call jest OK.

choć ten bet pot na river strasznie mi śmierdzi. Czy leveling na river ma sens przy tak niewielu informacjach ? Czy miałem go sprawdzać na swoje A high a może przebijać licząc na jakieś FE, tyle że repuje tutaj jedynie busted draw

Na riverze nie masz zadnego powodu do robienia czegokolwiek poza pasowaniem. Nie sadze, zeby koles gral w ten sposob , wiec callowanie nie wchodzi w gre. Raise bez zadnych readow to tez mocny FPS.