[NL20-NL50] rush nl25 - KK 3betowana pula (z cyklu A spada zawsze)

• shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      BB:
      $25.00
      UTG1:
      $10.00
      UTG2:
      $8.50
      MP1:
      $25.00
      MP2:
      $26.24
      MP3:
      $13.74
      CO:
      $7.23
      BU (Hero):
      $28.64
      SB:
      $36.17

Preflop: Hero is BU with K, K.
      4 folds, MP3 raises to $0.85, CO folds, Hero calls $0.85, SB raises to $2.50, BB folds, MP3 calls $1.65, Hero raises to $10.00, SB calls $7.50, MP3 folds.

Flop: ($22.75) A, 4, 5 (2 players)
      SB checks, Hero checks.

Turn: ($22.75) A (2 players)
      SB bets $26.17, Hero calls $18.64.

River: ($67.56) T (2 players)

Final Pot: $67.56.

oppowie to unki

1 - gram cc żeby nie wystraszyć halfowego fisza
      2 - odzywa się SB dziwnym mini squeezem ?( ?( - a to w większości przypadków są AA (a może ja mam coś z głową i zawsze na takie dziwne zagrania myślę "on ma asy" i jest dupa a nie mindset?)
      3 - half calluje, no to sobie myślę że nie mogę na to pozwolić, bo chcę grać tylko z jednym i nadziać się tylko na jedne Asy... 5bet --> insta call :facepalm:
      4 - spada A X( X( X( X( X(
      5 - na turnie przy kolejnym Asie raczej rackiety mało prawdopodobne, więc nobrainer call
  • 5 odpowiedzi
    • ciasteczkoM
      ciasteczkoM
      Brąz
      na forum od: 02.04.2008 Posty: 634
      Witam,

Pf
      Odstawiłeś człowieku niezłą fantazje:)

Insta 3bet pf i sprawa załatwiona call z KK moim zdaniem to jest błąd mało tego uważam że gdzieś tutaj pogubiłeś podstawy tej gry.

Dostajesz 4bet normalnej wielkości od sb to się zastanawiasz czy koleś ma asy a tak nie masz pojecia co się dzieje.
    • ablazer
      ablazer
      Brąz
      na forum od: 13.08.2008 Posty: 2 086
      1- Jak jest halfowatym fishem to grasz bet/bet/bet/bet/bet - czemu? Bo halfowaty fish ma w swoim range mnóstwo Ax gdzie x to dowolna karta + bo halfowaty fish overplayuje swoję ręce i jak dostanie on tam TT+ to aż mu się ręce trzęsą i nie myśli nawet o zrzuceniu na 3bet = callujemy KK jak mamy powód

2- Ja tam nie widzę tylko asów, 5betujemy bo nie chcemy być w takiej multipuli

Postflop - jeśli jakkolwiek chcesz grać w tej puli to dla mnie to jest cbet/fold, ale że nie masz na to miejsca (jesteś związany z pulą) to dla mnie to jest niestety c/f na takim stole. Nawet jeśli spada drugi as - a szanse na to, że on 4betuje i nie ma asa nie są takie małe.
    • sickpastor
      sickpastor
      Global
      na forum od: 17.06.2009 Posty: 8 054
      Hej shovi !

Skoro piszesz, że oppowie to unki - all day all night long 3bet ! To nie jest nl100 <, że coldcall z KK+ i czekanie na happy squeezera jest opłacalne. Poza tym - jeśli to half to jest i tak duża szansa, że nawet z any pocketem Ci się tutaj pięknie wypłaci preflop.

Co do minisqueeza z SB - fakt, na tych limitach taki mini3bet/mini4bet/mini-cokolwiek oznacza często "hej, mam asy, podbijam mało żebyście nie zrzucali gorszych rąk" :)

Tak więc co do preflopu - 3betujesz tutaj KK by nie grać KK w multiwayu w przypadku calli za Tobą.

As played - na flopie nie masz miejsca na cbet/fold. Ręce, które jakimś cudem tutaj weszły w te rozdanie - czyli JJ i QQ jak dla mnie biorą free showdown, nie mamy żadnych info na tego villaina i w 95% przypadków on tutaj pushuje for value, a Twój call brzmi mega optymistycznie.

Tak czy siak - hero fold turn niestety.

pozdrawiam
    • shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      Pokazał QQ ;)
    • babel92
      babel92
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 16 172
      Napisane przez shovi
      Pokazał QQ ;)
      pamiętaj, że nie możesz być results oriented - to że akurat teraz się udało nie oznacza, że w longrunie będzie EV+ :)