[NL2-NL16] 86s

• demiurgos99
      demiurgos99
      Brąz
      na forum od: 13.09.2010 Posty: 347
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      UTG2:
      $4.00
      MP1:
      $4.22
      MP2:
      $4.63
      MP3 (Hero):
      $5.86
      CO:
      $1.32
      BU:
      $1.34
      SB:
      $1.40
      BB:
      $4.00

Preflop: Hero is MP3 with 8, 6.
      UTG2 calls $0.04, 2 folds, Hero raises to $0.20, 4 folds, UTG2 calls $0.16.

Flop: ($0.46) 2, T, T (2 players)
      UTG2 bets $0.22, Hero calls $0.22.

Turn: ($0.9) 3 (2 players)
      UTG2 bets $0.43, Hero calls $0.43.

River: ($1.76) J (2 players)
      UTG2 bets $1.26, Hero calls $1.26.

Final Pot: $4.28.

Results follow:

UTG2 shows a full-house, threes full of tens(3c 3d).
      Hero shows a flush, ten high(8h 6h).

UTG2 wins with a full-house, threes full of tens(3c 3d).

nom troche marginalna ręka ale od czasu do czasu staram sie z nia grac z takich pozycji ;/ nom nic trafilem ten kolor co chcialem wiec callowalem , zastanawialem sie nad foldem bo byly mozliwe wyzsze kolory ale nie spodziewalem sie fulla
  • 10 odpowiedzi
    • demiurgos99
      demiurgos99
      Brąz
      up
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Easy fold preflop. To chyba nie ten limit na takie ręce. Chcesz grać czasami marginalne ręce, to niech to będą chociaż ręce z sensownym value. Chociaż suited connectory, nie gappery. Tego to ja nawet z LP nie podbijam, chyba, że mam konkretnych nitów za sobą, i nie było żadnego limpa, to można blindy kraść.

Ponownie pakujesz się w trudne spoty, nie wiedzieć po co.

As played.
      Na flopie masz FD, robisz call wbrew oddsom, no może liczysz na IO, ok.

Na turnie call mi się w ogóle nie podoba. Co robisz, jak na river spada kolejny :heart: ? Masz niskiego flusha, więc tu albo stack off turn, albo fold imo.
    • Nomedes
      Nomedes
      Brąz
      na forum od: 06.10.2008 Posty: 7 483
      mnie tam sie zagranie podoba i nie widze tam bledu. T bardzo rzadko jest w zasiegu OL/call z UTG i na flopie zazwyczaj gram raise/fold do donka lub call z zamiarem floatu bo czesto donk oznacza tu wlasnie PP,

turn moge zagrac raise/broke lub alternatywna linia jak twoja (uwazam ze lepsza): turn call to river tez gram call lub na ch na river bet/call (z czym niektorzy moga sie nie zgodzic) bo nie widze tam sensu w raisowaniu skoro koles betuje 3 strity a nie mam notki ze jakis maniak. w jego zasiegu widze overplayowane pockety ktore byc moze usiluja repowac FH albo wlasnie FH.

PS w sumie jakies Axhh tez by tam sie moglo znalesc wiec tez nie widze sensu w raise na river.

PS2. pewnie mam leaka albo cos :f_ugly:
    • demiurgos99
      demiurgos99
      Brąz
      czasem otwieram z takimi kartami z dosc poznej pozycji a z convektorami nawet z wczesniejszych
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      @demiurgos99
      Tight is right. Obstawiam, że się o tym przekonasz.

Nomedes, nawet jeśli on overplayuje jakieś PP 99+ to gdy spada kolejny masz duży problem, bo nawet przypadkiem może on złapać wyższego flusha.
      No i Axy w sumie też możliwe, bo czemu nie.

bo nie widze tam sensu w raisowaniu skoro koles betuje 3 strity a nie mam notki ze jakis maniak.

No to skoro nie masz notki, że to maniak etc, to tym bardziej wypada nie dawać mu darmowych kart, chyba nie? Bo jakby był maniak, to mógłbyś się spodziewać, że ma air.

w jego zasiegu widze overplayowane pockety

A jaki jest zasięg unka? ;)
    • demiurgos99
      demiurgos99
      Brąz
      ogldalem filmiki rushera i on tez od czasu do czasu z takimi rekami otwieral zreszta zobaczymy co powie ktorys trener
    • Nomedes
      Nomedes
      Brąz
      na forum od: 06.10.2008 Posty: 7 483
      Napisane przez dragoste
      @demiurgos99
      Tight is right. Obstawiam, że się o tym przekonasz.

Nomedes, nawet jeśli on overplayuje jakieś PP 99+ to gdy spada kolejny masz duży problem, bo nawet przypadkiem może on złapać wyższego flusha.
      No i Axy w sumie też możliwe, bo czemu nie.

bo nie widze tam sensu w raisowaniu skoro koles betuje 3 strity a nie mam notki ze jakis maniak.

No to skoro nie masz notki, że to maniak etc, to tym bardziej wypada nie dawać mu darmowych kart, chyba nie? Bo jakby był maniak, to mógłbyś się spodziewać, że ma air.

w jego zasiegu widze overplayowane pockety

A jaki jest zasięg unka? ;)
      skoro nie mam notki ze maniak to nie raisuje na riverze, nie wycinaj i wklejaj zeby ci pasowalo tylko czytaj calosc

przeciez mu nie daje darmowych kart, za kazdy strit placi, maniak zaplacilby pewnie wiecej :)

to jest wlasnie zakres unka na tym limicie wg mnie, piszac ze nie mam notki ze maniak nie dodaje nigdzie ze mam na niego jakakolwiek inna notke

jak spadnie 4-ta do koloru to sie bede zastanawial ale jesli ja mam 2 na stole leza juz 3 on mialby miec 1 to nie bede tam trzas portkami "bo napewno spadnie" i bede mial gorzej

jesli ma tam nawet ta 9h9x to nie zakladaj ze wsadzi stacka bo zalozy ze ja na pewno mam gorzej, sparowany flop i 4 w kolorze istnieja dla nas obu prawda?

oczywiscie ze moge w tym spocie wdupic ale skoro juz gram te 86s to wlasnie dla takich sytuacji a nie zeby zlapac flopa 888 albo zfoldowac
    • demiurgos99
      demiurgos99
      Brąz
      up popieram
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Wybaczcie, nie doczytałem, myślałem, że o turnie mówisz. Pomieszało mi się.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 129
      Hey!

Flop gram raczej tak samo, turn albo calluej albo raiseuje, ale river z pewnoscia gram raise, bo prawde mowiac kazde TX Ci daje tu stacka, a on taka reke ma bardzo czesto, znacznie czesciej niz flusha czy fulla! Mysle ze spokojnie masz tu raise for value, bo wiele TX zostanie tu przecenionych i zarobisz w longrun.