[NL2-NL16] Q8s NL2 BB def RUSHER PLZ

• Nomedes
      Nomedes
      Brąz
      na forum od: 06.10.2008 Posty: 7 483
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $2,04
      Hero:
      $2,73

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (7 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.90 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with Q:spade: , 8:spade:
      5 folds, SB raises to $0,08, Hero calls $0,06.

Flop: ($0,16) T:spade: , 3:spade: , 2:diamond: (2 players)
      SB bets $0,1, Hero calls $0,10.

Turn: ($0,36) 7:spade: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0,26, SB calls $0,26.

River: ($0,88) A:spade: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0,64, SB raises to $1,34, Hero raises to $2,29 (All-In), SB calls $0,26 (All-In), Hero gets uncalled bet back (All-In).

Final Pot: $4,08

Results follow (highlight to see):
      SB shows kolor, as high (Ks Qc)
      Hero shows (Qs 8s)

SB wins with kolor, as high (Ks Qc)

raszer wez mi wyjasnij jeszcze raz bo pewnie cos poknocilem jak zwykle ale na ostatnim treningu mowiles ze kolorowe spoty chcemy grac stackoff bo po to wchodzimy z kartami suited i jak mamy 2nd NUT FLUSH to poprostu cooler

ja tu zagrlalem totalnie wbrew sobie bo na river po call od SB gralbym minibet/call bo jakos nie chce mi sie wierzyc ze zestacckuje sie tam co innego niz Ks :f_confused:
  • 4 odpowiedzi
    • MistyK
      MistyK
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 2 244
      Czemu call na pf? jesli uwazasz ze to steal (ats nie podajesz) to 3betuj a jesli nie to po prostu folduj i wybralbym chyba ta opcje bo z jakim zamiarem grasz tu call?
    • demiurgos99
      demiurgos99
      Brąz
      na forum od: 13.09.2010 Posty: 347
      zgadzam sie z mistyk Q6s jest nie dochodowe :D
    • Nomedes
      Nomedes
      Brąz
      na forum od: 06.10.2008 Posty: 7 483
      gralem tam call bo naqurffialem 3betami i raiseami po calym stole i trzeba bylo zcallowac bo fisze byly na granicy odwijania sie a wiedzialem ze z tym kolem moge sobie pozwolic na gre postflop IP i bedzie to dochodowe IMO a jak kompletnie nie trafie to im pokaze malym kosztem ze potrafie tez zrzucic/grac pasywnie.

pozatym przy statach tego goscia nie wydaje mi sie zeby 3bet byl tam oplacalny a na taka ilosc rak jak nie ma ATS 100 to nie ma sie za bardzo czym sugerowac
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Hey!

Wiesz jak mi sie ten call na tych limitach i ogolnie z ta reka nie podoba :) . Nie masz info o jego stealu, nie wiesz czy on nie stealuje z SB tylko JJ+ :D To jest ez fold preflop jak dla mnie.

Postflop flop gram raczej podobnie, turn tu betuje zawsze, bo on teraz trafia mase drawow, ktory c/c + czesto nie odpuszcza over par, nawet bez redrawu do koloru. River mi sie Twoj sizing nie podoba, a nawet sam, bez mi sie nie podoba. Jesli bet, to nizszy, ale to bet/fold, bo on tu nigdy nie raiseuje ze slabszym flushem + calluje max Jhigh flush na Ciebie, a co za tym idzie, to raczej jest check.