[NL20-NL50] KQ nl30

• Simcio
      Simcio
      Brąz
      na forum od: 06.09.2010 Posty: 333
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.30(BB) Replayer
      SB ($19.47)
      BB ($28.80)
      Hero ($32.38)
      UTG+1 ($20.17)
      UTG+2 ($28.92)
      MP1 ($38.07)
      CO ($34.45)
      BTN ($57.45)

Dealt to Hero K:diamond: Q:heart:

Hero raises to $1.05, fold, UTG+2 calls $1.05, fold, fold, fold, fold, BB calls $0.75

FLOP ($3.30) J:spade: T:club: 4:heart:

BB folds, Hero bets $2.10, UTG+2 raises to $5.50, Hero folds

UTG+2 wins $7.13

13/6/2.7 po 2500 handsach
      Mam tu OESD + 2 over ale on tu raisuje tylko monstera IMO. Mógł sobie spokojnie callować każde JJ, TT, 44 z pozycją. Nie chcę wrzucać tego licząć tylko na str8 draw.
  • 3 odpowiedzi
    • pankarek
      pankarek
      Brąz
      na forum od: 20.02.2009 Posty: 1 281
      Cześć,

Pomimo 8 graczy przy stole gram preflop. Uzależniam tą decyzję od dynamiki stołu, ale bardzo rzadko znajdę się przy stole gdzie PFR UTG KQo będzie EV+.

As played

O żadnym wrzucaniu tu nie ma mowy! Sugeruj się w takich spotach statystyką bet in position. Biorąc pod uwagę jego agresje która jest w normie gram tu c/c.
      Nie wiem czy jest on w stanie tu grac cc JJ i TT, ponieważ nie podałeś 3betu. Jeśli uważasz, że tak to masz OGROMNE IO w tym spocie co ponownie skłania do grania c/c.

Pozdrawiam
    • Simcio
      Simcio
      Brąz
      na forum od: 06.09.2010 Posty: 333
      vs missed CB bet IP 56% po 2500 hands
      3bet 1 % więc on tu mógł bardzo callować te JJ, TT :D
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Jeśli chodzi o pre to kwestia indywidualnego stylu. Mój bottom range to AJ, ale niektórzy grają szerzej i jak dobrze to dla nich pracuje to ok.
      Na flopie masz dobrego drawa, więc c-bet raczej standardowy - wyrzucisz mocniejsze ręce w postaci pocketów i tu foldują nawet 99. Rise przeciwnika jest na tyle mały i wygląda zarazem na tyle mocno, że ja tutaj zawsze gram call. On nigdy nie ucieknie od seta, trafiając A zostaniesz obstawiony na 2 pary i masz na bank stackoff, a przy 9 on będzie myślał, żę masz overparę QQ+ i też nigdy nie ucieknie z tego rozdania z setem. Wrzucanie stacka na Flopie nie ma sensu, nie będziesz tu generował zbyt dużego equity na jego rising range, a nigdy z drawem nie będziesz faworytem do zwycięstwa.

Pozdrawiam