[NL20-NL50] nl25 strit mono flop

• tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Siema.
      Przeciwnicy to dwa fisze typu 50/10.

Mam pytanie odnośnie turna. Zdecydowałem się na chb turn jednak nie jestem pewien czy dobrze zrobiłem. Powodem był ta nieszczęsna 9 która popsuła mi akcje.

Jeśli ktoryś z przeciwników sprawdził z Tx to wtedy pewnie zagra shove na mój bet a ja chyba nie moge grać b/c dlatego będe musiał zrzucić splita.

Jednak jak tak myśle o ilości kombinacji flusha to też jest ich nie wiele tylko A :diamond: high, T :diamond: high i słabsze których jest już dośc mało. Natomiast jeśli zabetuje to pewnie dostane call od 2 pary FD i otrzymam shove od Tx.

Poza tym z jednym graczem jestem troche deep dlatego postanowiłem bardziej pasywnie rozegrać tą ręke.

Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

SB ($44.64)
      BB ($33.29)
      UTG ($20.38)
      MP ($8.78)
      Hero (Button) ($49.24)

Preflop: Hero is Button with 10, 9
      UTG calls $0.25, 1 fold, Hero bets $1.12, 1 fold, BB calls $0.87, UTG calls $0.87

Flop: ($3.48) K, Q, J (3 players)
      BB checks, UTG checks, Hero bets $2.50, BB calls $2.50, UTG calls $2.50

Turn: ($10.98) 9 (3 players)
      BB checks, UTG checks, Hero checks

River: ($10.98) 4 (3 players)
      BB bets $8.23, UTG raises $16.46, Hero folds, BB calls $8.23

Total pot: $43.90
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Iso preflop OK.

Na flopie oczyscie bet for sick value. Bardzo czesto dostaniesz calla od jakiejkolwiek pary, , Tx itd.

Na turnie na takich przeciwnikow betuje jeszcze raz. Po prostu mysle, ze nie bada w stanie powstrzymac sie od callowania z jakims mocnym , czasami moga nie spasowac 2par. Jezeli dostaniesz dwa calle to mozesz po prostu pot controlowac rivera.

A jezeli masz wybierac kiedy wyciagnac value - na flopie i riverze, czy na flopie i turnie, to na takiej teksturze oczywiscie lepiej na flopie i turnie.

As played easy fold.