[NL20-NL50] nl25 top trips

• tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Siema
      Jest to pierwsza ręka na stole. Nawet HUD mi się jeszcze nie włączył.
      Nie 3betowałem, poniważ nie chciałem od razu szaleć.

Jednak napiszcie jak możecie do ilu 3betujecie gdy ktoś otwiera tak mało?

Post flop wybrałem linie c/r flop zamiast c/c flop c/r turn poniwaz wydawało mi się że jak gram c/r taki flop to będe bardziej repował air/value niż gdybym grał drugą linią która jednak bardziej wskazuje na value.

Jak otrzymałem dziwny 3bet na flopie to założylem że przeciwnik jednak ma 55 lub Qx lub może jakiś mały % air. Dlatego pytanie kiedy wrzucić stacka na turnie czy tak jak ja zagrałem.

Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (4 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (BB) ($25)
      UTG ($19.40)
      Button ($26.34)
      SB ($8.10)

Preflop: Hero is BB with Q, A
      1 fold, Button bets $0.65, 1 fold, Hero calls $0.40

Flop: ($1.42) Q, Q, 5 (2 players)
      Hero checks, Button bets $1, Hero raises $3, Button raises $4.75, Hero calls $2.75

Turn: ($12.92) 6 (2 players)
      Hero checks, Button bets $6.50, Hero calls $6.50

River: ($25.92) 3 (2 players)
      Hero checks, Button raises to $13.44 (All-In), Hero calls $12.10 (All-In)

Total pot: $50.12
  • 2 odpowiedzi
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      na T wrzucasz stack bo na R nie masz pozycji i istnieje zagrozenie ze przeciwnik zagra chb
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Jednak napiszcie jak możecie do ilu 3betujecie gdy ktoś otwiera tak mało?

3bet do 2.2$ preflop.

Post flop wybrałem linie c/r flop zamiast c/c flop c/r turn poniwaz wydawało mi się że jak gram c/r taki flop to będe bardziej repował air/value niż gdybym grał drugą linią która jednak bardziej wskazuje na value. Jak otrzymałem dziwny 3bet na flopie to założylem że przeciwnik jednak ma 55 lub Qx lub może jakiś mały % air. Dlatego pytanie kiedy wrzucić stacka na turnie czy tak jak ja zagrałem.

Ja na takiej teksturze nigdy nie gralbym check/call check/raise z Qx, bo wygladasz dokladnie jak.... Qx? Dlatego albo check/raisuj flopa, albo po prostu check/calluj do rivera. Ktora z tych opcji jest najlepsza, zalezy jak zawsze od przeciwnika.

Decydujesz sie na check/raisa i koles min3betuje. Call jest dobry, bo jego range to nuts (Qx i 55) lub air. Chcesz dac mu szanse na blefowanie turna i rivera.
      Tak wiec calluj jego raisa i check/call turn check/call river.