[NL2-NL16] 87 nl10

• bakssss86
      bakssss86
      Brąz
      na forum od: 01.05.2010 Posty: 481
      PokerStars - €0.10 NL (9 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

SB: €12.51
      Hero (BB): €10.00
      UTG: €10.69
      CO: €7.99
      BTN: €16.33

SB posts SB €0.05, Hero posts BB €0.10

Pre Flop: (€0.15) Hero has 8:heart: 7:heart:

fold, CO calls €0.10, fold, SB raises to €0.30, Hero calls €0.20, CO calls €0.20

Flop: (€0.90, 3 players) 7:diamond: 8:club: 4:spade:
      SB checks, Hero bets €0.60, CO calls €0.60, fold

Turn: (€2.10, 2 players) 4:club:
      Hero bets €1.50, CO calls €1.50

River: (€5.10, 2 players) 2:heart:
      Hero bets €3.10, CO raises to €5.59 and is all-in, Hero calls €2.49

35/6 Wtsd 38 AF 2 17h
  • 6 odpowiedzi
    • MistyK
      MistyK
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 2 244
      Po sparowaniu sie 4x na turnie ja tu gram c/f
    • ciasteczkoM
      ciasteczkoM
      Brąz
      na forum od: 02.04.2008 Posty: 634
      Witam ,

Flop
      Ok przeciwnik nie gra cbeta więc przejmujesz tutaj inicjatywę. Sprawdza cię CO który limpował przed flopem. On nie wydaje się świetnym graczem, ale przecież nie sprawdził cie z any two.

Turn
      Karta nie najlepsza bo teraz nie widzę na tym boardzie ręki z którą wygrywasz
      Wcześniej biłeś jakieś 99-JJ które mogły by tak zagrać , teraz niestety jesteś do tyłu nawet przeciw nim.

Twój bet mija się z celem , bo na tym boardzie jesteś do tyłu przeciwko każdej ręce przeciwnika oprócz 9T , bo chyba nie liczysz ze on tutaj gra z A8 i ci się wypłaci, czyli grasz check i chyba faktycznie fold bo nie wiem jakie słabsze ręce cię tutaj zablefują.

River
      as played to jest check/fold , stakowanie się z taką ręką to jest overplay i będzie cię kosztował sporo pieniędzy w long runie.
    • bakssss86
      bakssss86
      Brąz
      Napisane przez ciasteczkoM
      Witam ,

Flop
      Ok przeciwnik nie gra cbeta więc przejmujesz tutaj inicjatywę. Sprawdza cię CO który limpował przed flopem. On nie wydaje się świetnym graczem, ale przecież nie sprawdził cie z any two.

Turn
      Karta nie najlepsza bo teraz nie widzę na tym boardzie ręki z którą wygrywasz
      Wcześniej biłeś jakieś 99-JJ które mogły by tak zagrać , teraz niestety jesteś do tyłu nawet przeciw nim.

Twój bet mija się z celem , bo na tym boardzie jesteś do tyłu przeciwko każdej ręce przeciwnika oprócz 9T , bo chyba nie liczysz ze on tutaj gra z A8 i ci się wypłaci, czyli grasz check i chyba faktycznie fold bo nie wiem jakie słabsze ręce cię tutaj zablefują.

River
      as played to jest check/fold , stakowanie się z taką ręką to jest overplay i będzie cię kosztował sporo pieniędzy w long runie.
      Nie rozumiem czemu boicie się tak tego Turna? to jest czysty bet for value, mam grać check/fold bo się board sparował ? nadal widzę u niego dużo rąk od których jestem w stanie wyciągnać value, a tym bardziej , że prawdopodobnie gramy z CS. ale co do river to faktycznie powininem grać check/fold, ewentualnie check/ callować jakiś small bet.
    • MistyK
      MistyK
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 2 244
      kazda op cie bije..
    • bakssss86
      bakssss86
      Brąz
      fakt :facepalm: o lol
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Napisane przez MistyK
      kazda op cie bije..
      Ano :) chociaz to jeszcze nie jest powod do poddania tak od razu reki. Moglbys tutaj check/callowac ewentualnie turna, bo ten CO nie wyglada tu na OP zbyt czesto, wiec nie jest powiedziane ze jestes z tylu, ale river masz c/f. Sek jest w tym, ze on poza 99+, moze miec tez 4X, bo nie wiemy na jakim poziomie mysli. Callowanie turna+rivera na unka nie wchodzi tu wg mnie w gre, bo na tym limicie o ile steal turna jest bardzo popularny, to kontynuacja na river juz nie.