[NL2-NL16] 99 nl5

• lorpio
      lorpio
      Brąz
      na forum od: 14.02.2009 Posty: 554
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BB:
      $5.00
      MP3 (Hero):
      $5.91
      CO:
      $3.35
      BU:
      $3.21
      SB:
      $4.94

Preflop: Hero is MP3 with 9, 9.
      Hero raises to $0.20, CO calls $0.20, 3 folds, 2 folds, BB folds.

Flop: ($0.47) 4, 9, 2 (2 players)
      Hero bets $0.40, CO calls $0.40.

Turn: ($1.27) Q (2 players)
      Hero bets $1.40, CO calls $1.40.

River: ($4.07) 8 (2 players)
      Hero bets $3.91, CO calls $1.35(All-In).

Final Pot: $9.33.
      Results follow:

CO shows a flush, ace high(A 3).
      Hero shows three of a kind, nines(9 9).

CO wins with a flush, ace high(A 3).

Broniłem sie przed drawem, czy mogłem jakos wczesniej zorienotwać sie po jego callach ,że ma tego flusha ?? Czy może niepotrzebny ten bet na riverze z mojej strony ??
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Pf standard.

Na flopie duzy cbet jest w porzadku. Dowolny prawdopodobnie nie spasuje do zadnego siza.

Na turnie troche przegiales z sizingiem. Qh to overcard do boarda przez co jest troche scary dla jego one pair handow, z ktorych moglbys wyciagnac value mniejszym betem. Oprocz tego do beta wiekszego niz pot moze spasowac jakies flush draw, z ktorym callnalby normalnego beta. Piszesz, ze chcesz w tym spocie protectowac swojego handa. To prawda, ale chcesz tez wyciagnac value z gorszych handow. Poza tym przeciwnik ma malego stacka, wiec bedzie Ci latwo zaladowac kase na riverze nawet betujac troche mniej. Mysle, ze powinienes podbic ~1$.

As played, easy all-in na riverze. Pokazal flusha - cooler. Ciagle moze callnac z wystarczajaca iloscia gorszych handow. Tak czy siak, z takimi stackami river gra sie sam. Nie ma mowy o tym, zebys spasowal top seta na half stacked donka.