[NL20-NL50] Qq Nl20€

• Kalc
      Kalc
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 546
      Ladbrokes, $0.10/0.20 Hold'em NL Cash Games, 6 Players
      Hand Converter by Pokerhand.org

Board:
      randomex (BB): $20.30
      _Joey06_ (UTG): $22.72
      DanKalc (UTG+1): $20
      bmcha (CO): $22.58
      Juntao1408 (Button): $36.81
      Desisx (SB): $20

Dealt to DanKalc Q:club: Q:spade:

Pre-flop:
      (1 folds), DanKalc raises to $.80, bmcha calls $.80, Juntao1408 calls $.80, Desisx calls $.80, (1 folds)

Flop: ($3.50) 4:club: J:heart: 8:heart: (4 Players)
      Desisx checks, DanKalc bets $2, bmcha raises to $5.50, (2 folds), DanKalc calls $5.50

Turn: ($14.50) T:spade: (2 Players)
      DanKalc checks, bmcha bets $13.90, (1 folds)

Results:
      bmcha wins $27.58

pf
      Standard raise i masa callerów nie mogę na to nic poradzić
      Flop:
      cbet mam dobrą ręke ale chyba nie jest to sytuacją do wejścia all in. Dostaje raise i decyduję się na call (tu pewnie popełniłem błąd). Rozważmy możliwości : fold chyba to weak, raise raczej przy tylu callerach pf jestem i tak z tyłu więc 3 bet/all in też jest błędem, ale za tym rozwiązaniem przemawia drawowaty board.
      Turn:
      Reka mi się poprawia do gutshota ale 2 oddsy więcej nic niezmieniają, przeciwnik mocno betuje i ja folduję ponieważ ma za dużo 2pair & setów w swoim zasięgu.
  • 4 odpowiedzi
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Fold preflop. Nie 3betuj nitow, ktorzy raisuja UTG. Ich range jest po prostu zbyt strong.

As played cbet flop. Masz nutsy, nie wiem dlaczego checkujesz. Trapujesz czy pot controlujesz?

Na turnie dobry bet. Kiedys musisz wyciagnac to value :D . Po minraisie call jest dobry. Board jest dry, pot bedzie odpowiednio duzy na riverze nawet jezeli koles checknie.

Snap call river.

Qq Nl20€
      bmcha 16/14/4 970hands pf Standard raise i masa callerów nie mogę na to nic poradzić Flop: cbet mam dobrą ręke ale chyba nie jest to sytuacją do wejścia all in. Dostaje raise i decyduję się na call (tu pewnie popełniłem błąd). Rozważmy możliwości : fold chyba to weak, raise raczej przy tylu callerach pf jestem i tak z tyłu więc 3 bet/all in też jest błędem, ale za tym rozwiązaniem przemawia drawowaty board. Turn: Reka mi się poprawia do gutshota ale 2 oddsy więcej nic niezmieniają, przeciwnik mocno betuje i ja folduję ponieważ ma za dużo 2pair & setów w swoim zasięgu.

Pomylily Ci sie handy ? Nie masz QQ i nie grasz na bmcha.
    • Kalc
      Kalc
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 546
      o kurcze to przez konwerter który wyrzucił mi kod poprzedniej ręki, już zmieniam ręke bo ta sama jest w innym poście.
      Wszystko jest wyjaśnione (moje rozumowanie) w ręce http://pl.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=108462.
    • r0b50n
      r0b50n
      Brąz
      na forum od: 14.11.2009 Posty: 631
      Skoro uważasz, że jesteś z tyłu to fold flop. Problem jest taki, że miałeś 3 callerów i Twoja ręka w 4wayu jest naprawdę niewiele warta, bo bardzo często będzie tak, że któryś Ci pokaże tego seta, dwie pary, maksymalnie combodraw.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Napisane przez r0b50n
      Skoro uważasz, że jesteś z tyłu to fold flop. Problem jest taki, że miałeś 3 callerów i Twoja ręka w 4wayu jest naprawdę niewiele warta, bo bardzo często będzie tak, że któryś Ci pokaże tego seta, dwie pary, maksymalnie combodraw.
      Dokladnie tak.

Flop: cbet mam dobrą ręke ale chyba nie jest to sytuacją do wejścia all in. Dostaje raise i decyduję się na call (tu pewnie popełniłem błąd). Rozważmy możliwości : fold chyba to weak, raise raczej przy tylu callerach pf jestem i tak z tyłu więc 3 bet/all in też jest błędem, ale za tym rozwiązaniem przemawia drawowaty board. Turn: Reka mi się poprawia do gutshota ale 2 oddsy więcej nic niezmieniają, przeciwnik mocno betuje i ja folduję ponieważ ma za dużo 2pair & setów w swoim zasięgu

Na flopie betujesz, zeby wyciagnac value z masy draw, Jx, 8x itd. Ale po raisie skladasz sie odrazu. Koles raisuje Twojego cbeta majac za soba jeszcze dwie osoby. Zawsze bedzie mial jakies nutsy, czyli 2pair, seta i moze jakies sick combo draw. Akurat w tym spocie bedzie mial najczesciej seta (jego lol maly raise).

Fold flop!