[NL2-NL16] KK nl2

• Iwona56
      Iwona56
      Brąz
      na forum od: 24.06.2010 Posty: 485
      $0.01/$0.02 No Limit Holdem
      888
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG ($0.68)
      UTG+1 ($1.48)
      MP1 ($2.61)
      MP2 ($2.52)
      MP3 ($2.78)
      CO ($2)
      Hero ($2)
      SB ($2.42)
      BB ($1.25)

Pre-Flop: ($0.03, 9 players) Hero is BTN K:spade: K:heart:
      5 folds, CO calls $0.02, Hero raises to $0.10, 2 folds, CO calls $0.08

Flop: A:club: K:diamond: K:club: ($0.23, 2 players)
      CO bets $0.11, Hero calls $0.11

Turn: 2:diamond: ($0.45, 2 players)
      CO bets $0.22, Hero calls $0.22

River: 3:diamond: ($0.89, 2 players)
      CO bets $0.89, Hero goes all-in $1.57, CO goes all-in $0.68

Final Pot: $4.03
      Results follow (highlight to see):
      [COLOR=#EAEAEA]CO shows
      9d, Ad
      Hero shows
      Ks Kh
      [/color]

Na flopie mam nutsa i nie jestem pewna co zrobić. Raise wydaje się dość naturalny, ale podejrzewam, że wystraszy przeciwnika, który prawdopodobnie atakuje mnie z jakimś Ax, ewentualnie chciałby drawować tanio. Mogłabym uczynić to drawowanie droższym, ale przebijając sensownie obawiam się zobaczyć fold, a miniraise jest bardzo czytelny.
      Na turnie jako, że przeciwnik nadal się dokłada, postanawiam kontynuować linię przyjętą na flopie. Jest tu jednak problem, bo jeśli przeciwnik drawuje albo ma tylko asa to prawdopodobnie nie wyciągnę value z rivera, a póki brakuje jednej karty gracz może chcieć się tu jeszcze dołożyć, jednak jest mało spotykane, żeby villain uwierzył, że ta 2 mi pomogła. Z tego powodu jednak call.
      Na riverze spada wspaniała jak się okazało dla mnie karta i wzbogacam się o stacka. Nie wiem jednak czy był to sukces czy traf.
  • 1 odpowiedź
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Twoja linia jest tutaj jak najbardziej prawidłowa, ponieważ grasz z pozycją na przeciwnika. Co prawda niewygodny dla nas jest bez size'ing przeciwnika, który betuje w połowę puli, ale skoro jest on chętny do betowania to warto dać mu taką możliwość również na riverze. Z nutsem grając z pozycją na przeciwnika możemy pozwolić sobie na taki slowplay, bo raisem wyrzucasz część rąk, które mogłyby kontynuować agresję na kolejnym streecie.

Pozdrawiam.