[NL20-NL50] AK nl50

• czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Full Tilt - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BB: $50.00
      UTG: $14.65
      CO: $42.50 50/0 2h unk
      Hero (BTN): $50.00
      SB: $82.60

SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has A:heart: K:spade:

UTG raises to $1.00, CO raises to $3.75, Hero raises to $12.50, fold, fold, fold, CO calls $8.75

Flop: ($26.75, 2 players) J:heart: 8:heart: 5:heart:
      CO checks, Hero??

Patrząc na to że mu zostało troche ponad pot bet na F to najlepszy jest chyba shove mam raczej dobre equity na jego range.
  • 7 odpowiedzi
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      gral bym c-bet/c nie mozesz inaczej bo powiedzmy ze on ma AK TT-QQ, i moze AQs wiec musisz, moze cie raisowac z AKh, AQh, QQ,KK,AA,JJ

Stół: Jh 8h 5h
      Dead:

Equity Wygrana Remis Zagubiona Ręka
      Gracz 1: 52,287% 47,287% 10,000% 42,713% AhKd
      Gracz 2: 47,713% 42,713% 10,000% 47,287% JJ+, AsKh, AdKh, AcKh, AsQh, AdQh, AcQh

wiec zagranie EV+ dodac dead money i masz czysta odpowiedz
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Nie ma w tym spocie innej zagrywki niz shove. Nie chcesz bet/callowac. Wolisz maksymalizowac swoje FE przez betowanie jak najwiecej mozesz i zabieranie przeciwnikowi szansy na zjammowanie nad Twoim betem.

Jezeli dostaniesz calla to wlasciwie jest Ci to obojetne. Masz swietne equity ze swoim big draw. Zawsze masz przynajmniej draw, a najczesciej dochodza do tego jeszcze dwa overy z A i K.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      Napisane przez ZZZet
      Nie ma w tym spocie innej zagrywki niz shove. Nie chcesz bet/callowac. Wolisz maksymalizowac swoje FE przez betowanie jak najwiecej mozesz i zabieranie przeciwnikowi szansy na zjammowanie nad Twoim betem.

Jezeli dostaniesz calla to wlasciwie jest Ci to obojetne. Masz swietne equity ze swoim big draw. Zawsze masz przynajmniej draw, a najczesciej dochodza do tego jeszcze dwa overy z A i K.
      Powiedz mi czy widzisz oceniąjąc moje rozdania jakieś duże błędy czy moja gra wystarcza na nl50??

Tu zagrałem shove w reszcie rozdań też tak jak pisaliscie więc nie popełniłem błedu. Ale cały czas jestem break even gdzie moge szukac jeszcze leaków??
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Napisane przez czak2
      Napisane przez ZZZet

Powiedz mi czy widzisz oceniąjąc moje rozdania jakieś duże błędy czy moja gra wystarcza na nl50??

Tu zagrałem shove w reszcie rozdań też tak jak pisaliscie więc nie popełniłem błedu. Ale cały czas jestem break even gdzie moge szukac jeszcze leaków??
      Przede wszystkim graj tylko 4 stoly. Multitablowanie nie jest dobre gdy starasz sie rozwijac swoja gre. Skupiaj sie nad kazda zagrywka, analizuj sesje, postuj rozdania, ogladaj filmiki.

Mozesz tez czytac jakies dobre ksiazki napisane przez online prosow. (Ryana Feesa, Poker Blue Print Crushing Small Stakes)
    • czak2
      czak2
      Srebro
      gram od zawsze 4stoliki po kazdej sesji wklejam rozdania (imo mało można na dzien wklejac) i staram sie ogladać filmiki jak mam czas. Wiec w końcu musi się odwrócić moneta.
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      Napisane przez ZZZet

A czy z AA badz KK tez grasz od razu shova??Bo jesli nie to chyba lepiej c-bet/call zeby nie mowic przeciwnikowi odrazu co masz a do tego gdy nie bedziesz mial tego A :heart: to bez c-beta?? i odpustka?? Dlatego jestem za bet/c a nie odrazu shove i izolacja mimo ze mamy wieksze FE to automatycznie sprawdza nas jego super mocne rece a A Q :heart: moze juz odpuscic a tak to mzoe on wrzucic stacka

czak2 nie szukaj tutaj swoich bledow bo mialem ten sam problem. Zwroc uwage na te male poty bo one zrobia ci winrate na +
    • czak2
      czak2
      Srebro
      Napisane przez wma21
      Napisane przez ZZZet

A czy z AA badz KK tez grasz od razu shova??Bo jesli nie to chyba lepiej c-bet/call zeby nie mowic przeciwnikowi odrazu co masz a do tego gdy nie bedziesz mial tego A :heart: to bez c-beta?? i odpustka?? Dlatego jestem za bet/c a nie odrazu shove i izolacja mimo ze mamy wieksze FE to automatycznie sprawdza nas jego super mocne rece a A Q :heart: moze juz odpuscic a tak to mzoe on wrzucic stacka

czak2 nie szukaj tutaj swoich bledow bo mialem ten sam problem. Zwroc uwage na te male poty bo one zrobia ci winrate na +
      W tym spocie właśnie o to chodzi aby sie izolować na jego nuts range. Bo mamy tylko Ahigh ale mamy wystarczające equity na jego range zeby to było EV+. A o balansowanie z AA/KK nie musisz sie tutaj martwić.