[NL100+] Nl400 JJ

• lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $4(BB) Replayer
      SB ($372)
      BB ($599)
      UTG ($636)
      Hero ($1,084)
      CO ($380)
      BTN ($498)

Dealt to Hero J:club: J:heart:

fold, Hero raises to $12, fold, BTN raises to $44, fold, fold, Hero calls $32

FLOP ($94) 8:heart: 4:club: 5:spade:

Hero checks, BTN bets $55, Hero calls $55

TURN ($204) 8:heart: 4:club: 5:spade: T:club:

Hero checks, BTN bets $108, Hero folds

BTN 25/19 3b vs MP 10% fold to 4b 83% 4b range 1,4% cbet flop in 3b 50% second b 47% WWSF 48%, agg freq f 35 t 39 r 30 po 900 rekach

Nie czułem potrzeby stackowania się z tym pf.
      Na f: moj perceived range jest mocny gdy x/c wiec na turnie spodziewam się, że koles bedzie gral face up, bet monstery i check made hands jak Tx,99, gdyż nie spodziewa się foldów od OP, sprawe komplikuje troche to, że wpada BDFD ktorych on moze mieć pare kombinacji jednak porównując do jego value range jest ich na tyle mało, że x/f wydawał mi się najlepszy.
  • 4 odpowiedzi
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      hmmm gram tak samo ale w zasadzie to jest zle bo on tu bedzie prawie zawsze 2barrelowal jesli jest ogarniety wiec to ejst EV- generalnie pasowalo by grac albo fold F co jest zbyt weak albo c F cT ch/f river chyba
    • MaNTissS
      MaNTissS
      Brąz
      na forum od: 04.10.2008 Posty: 1 033
      A nie sądzisz, że Twój percieved range na call 3bet OOP jest strasznie narrow (AQ, TT,JJ, może KQs, AJs) i może Cie easy wyrzucić z wszystkiego poza TT? Chyba, że grasz tak z AA i KK też, ale ja zdecydowanie wolałbym balancing w drugą stronę, czyli 4bet/call z JJ/TT, a nie call OOP z AA. Do tego grając 4bet tutaj balansujesz swoje 4bet blefy.
    • lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      masz racje ale w momencie gdy ja x/c flop to rzadko mam AQ, KQ, AJ, wiec idąc twoim tokiem myslenia mam tutaj TT-JJ, TT trafia teraz wiec koles nie bedzie tutaj barrelował po to by zrzucic mnie z JJ a i tak nie ma pewnosci ze ja to zrobie.

Druga sprawa, to jest bardzo dobry przykład w ktorym na agresywnego 3betora na pf mozna callować KK/AA oop i ostatnio zaczałem to robić bo po co 4betować jak on tyle folduje do 4betów? I w drugą strone 4betowanie jak koles dużo folduje jest super ale K8, A3, a nie z AA.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Ja tutaj zawsze c/r flop. On ma po prostu taki szeroki range tutaj, ze czesto na turnie bedzie sobie bral free carda i ja nie chce mu dac szansy, by z KQ np. zobaczyc darmowa karte.

Problem tez polega nad tym, ze jestes tutaj na top twojego range i nie powienienes tego foldowac. Na jego ogolny range to JJ = AA prawie zawsze, z jedyna roznica, ze z AA nie boisz sie OC.

Zauwaz tez, ze c/r na suchym boardzie polaryzuje twoj range i dopiero jak on sie dowie, ze to robisz z OP for value/protection i jako blef z KQ np., to tylko wtedy bedzie sie mogl dostosowac.

Inna opcja na b. agresywnego barrelowac to c/c 3x w ciemno. Zakrywasz board reka, klikasz buttony i i tak masz +EV zagranie na jego range w 99%.