[NL2-NL16] AQo Nl10 rush

• jadit
      jadit
      Brąz
      na forum od: 29.11.2007 Posty: 110
      Full Tilt - $0.10 NL RUSH - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 3

Hero (CO): $10.65
      BTN: $8.78
      SB: $12.64
      BB: $13.07
      UTG: $10.20
      UTG+1: $11.36
      MP: $29.84
      MP+1: $10.15
      LP: $11.85

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has A:heart: Q:club:

fold, UTG+1 calls $0.10, fold, fold, fold, Hero raises to $0.45, fold, SB calls $0.40, fold, UTG+1 calls $0.35

Flop: ($1.45, 3 players) A:diamond: K:heart: 8:heart:
      SB checks, UTG+1 checks, Hero bets $0.85, SB calls $0.85, UTG+1 raises to $3.20, fold, fold

Na unkow.

Pf izoluje open limpera. Flop TPGD na wet boardzie w 3 way pocie.
      Standardowy Cbet ... No własnie od tego zaczne czy cbet zawsze jest tutaj standardem ?( ? Od czego ja chce ciagnac value, chyba jedynie od drawów, przy czym sam mam redrawa. Wiele gorszych Ax nie widze w rangach villianow, a wszystko co nie jest asem będzie tutaj foldowało na mój cbet.
      Czy można by sie pokusić o check behind i w zależności od turna i akcji ca, lub bet 4 value. Tym samym daje możliwość im zablefowania i ciągne value od gorszych PP, może jakis Kx. Z drugiej strony nie wiem gdzie jestem w rozdaniu, nie mam żadnej inf o ręce przeciwnika jesli gram chb flop, ca turn i ca/f river.

Co do mojego rozegrania i dziwnej akcji pana który open limpował nie widze reki której tutaj bije. On nie bedzie bluffował w 2 przeciwników, wiec albo ma jakieś tricki rozegrane AA, KK albo magiczna 8 mu wypadła, badz tez super mocne 2 pairs, które chcą sie bronic i protectować przed drawami
  • 3 odpowiedzi
    • Dinopo
      Dinopo
      Brąz
      na forum od: 28.10.2009 Posty: 1 265
      Bez readow jak dla mnie , ze potrafi nizsze A callowac fold...
      Nie sadze , ze jakies drawy by tutaj walnely reraise.
    • jadit
      jadit
      Brąz
      na forum od: 29.11.2007 Posty: 110
      Na jego raise? Jasne dla mnie jest tu snap fold, chyba że mam notke że agresywnie gra drawy to wtedy gram call i w zależnosci od karty na turnie ca/f

Cbetujesz tutaj zawsze ?
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Na jakiej podstawie pisze, że w range przeciwników nie ma gorszych Ax. Nie podajesz żadnych readów/statów, a bez tego takie strzelanie czy ma czy nie ma jest pozbawione sensu. Grasz tutaj na unków i przyjmujesz standardową linię. Podbijasz na preflopie i kontynuujesz agresję na flopie cbetem. Jak dla mnie well played, tylko ten cbet powinien być trochę wyższy dociągnięty do 2/3 puli.

Pozdrawiam.