[NL20-NL50] AQ nl50

• czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Full Tilt - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: $68.15
      SB: $50.00
      BB: $60.35
      UTG: $58.50 31/24/5/31/8/50 72h vp/pf/af/afq/3bet/f3bet
      MP: $45.00
      Hero (CO): $50.00

SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has A:club: Q:heart:

UTG raises to $1.75, fold, Hero raises to $5.25, fold, fold, fold, UTG calls $3.50

Flop: ($11.25, 2 players) 5:club: J:spade: J:heart:
      UTG checks, Hero bets $5.75, UTG calls $5.75

cbet czy nie cbet?? patrząc na to ze to jest utg wiec on czesto ma tam jakies brodwaye wiec jx jest u niego w zasiegu. A jego air zazwyczaj tutaj bije wiec mam jakies sd value.

Turn: ($22.75, 2 players) 4:heart:
      UTG checks, Hero checks

River: ($22.75, 2 players) 5:diamond:
      UTG bets $18.00, fold
  • 12 odpowiedzi
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      a nie uwazasz ze on mzoe tam miec QQ,TT-77 i to tak grac dlatego ja to gram bez c-beta . A gdy ty juz zdecydowales sie na c-bet to zawsze 2 barrel zeby zmusic go do wywalenia TT-77
    • czak2
      czak2
      Srebro
      Napisane przez wma21
      a nie uwazasz ze on mzoe tam miec QQ,TT-77 i to tak grac dlatego ja to gram bez c-beta . A gdy ty juz zdecydowales sie na c-bet to zawsze 2 barrel zeby zmusic go do wywalenia TT-77
      No to że on tam ma TT-QQ to raczej oczywiste. i własnie sie pytam czy ten cbet ma tu sens skoro mam SD value na jego air.
    • wma21
      wma21
      Brąz
      Lol to ja ciebie nie rozumiem teraz sam mowisz ze ma tam QQ,TT-77
      rozumeim ze wnioskujesz to po c twojego c-beta. Wiec ci powiedzialem albo nie grasz c-bet i odpuszczasz albo grasz c-bet i 100% second barrel poniewaz na T nie zrzuci ci tylko QQ, moze czasami TT a wywalisz 99-77
      czyli sprawdzi cie i przegrasz z 8 kombinacjami a wygrasz z 21 liczac ze polowa TT cie sprawdzi a polowa nie.
      Do tego balansujesz swoj range z AA-KK
    • czak2
      czak2
      Srebro
      Napisane przez wma21
      Lol to ja ciebie nie rozumiem teraz sam mowisz ze ma tam QQ,TT-77
      rozumeim ze wnioskujesz to po c twojego c-beta. Wiec ci powiedzialem albo nie grasz c-bet i odpuszczasz albo grasz c-bet i 100% second barrel poniewaz na T nie zrzuci ci tylko QQ, moze czasami TT a wywalisz 99-77
      czyli sprawdzi cie i przegrasz z 8 kombinacjami a wygrasz z 21 liczac ze polowa TT cie sprawdzi a polowa nie.
      Do tego balansujesz swoj range z AA-KK
      Nom o to mi chodziło dzieki :s_thumbsup:
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Ja flatuje preflop. Koles raisuje UTG, na pewno ma mniejszy raise niz 24, i na pewno pasuje wiecej niz 50%, biorac pod uwage, ze jest oop. Dlatego wole callowac i grac in pos. Zatrzymujesz w ten sposob sporo gorszych Qx i Ax w jego rangu.

Po tym jak dostaniesz calla wszystko zalezy od tego z jakim rangem koles calluje preflop.

Jezeli nie lubi pasowac pre to cbetowanie bedzie dobre. Bet w okolicy 5$.
      Jezeli gra tight na 3bety oop to po prostu checkuje flopa i staram sie dojsc do SD.
      Jezeli nic o nim nie wiem (tylko stats) to cbetuje.
    • tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Napisane przez ZZZet
      W obydwu przypadkach grasz później ch behind turn i fold river jeśli nie trafimy?

Czy tak jak pisał wma możemy betować jakieś karty na turnie aby wyrzucić niższe PP. Jestem ciekaw własnie jak grac na takiego przeciwnika jak villain, czyli nic o nim praktycznie nie wiemy poza statami preflop.

ZZZet napisz jak możesz czy taka linia którą przedstawil wma według ciebie sprawdzi się na zawodnika praktycznie unknown.

Oraz co robimy na A lub Q turn dalej betujemy czy gramy check behind i bet river koło1/2 pot. W sumei jak zabetujemy to pewnie się wyizolujemy tylko na Jx.
    • wma21
      wma21
      Brąz
      Jesli trafiamy na R naszego outa to call albo chb wlasnei by sie nie izolowac mamy SD nci wiecej nie potrzeba nam w tym spocie
    • tezapl
      tezapl
      Brąz
      Napisane przez wma21
      Jesli trafiamy na R naszego outa to call albo chb wlasnei by sie nie izolowac mamy SD nci wiecej nie potrzeba nam w tym spocie
      Na river czy turn. Mi chodziło o turn czy betować jak trafimy zresztą jak trafimy A na river lub Q chyba można jakoś zabetować thin dla value od PP.
    • wma21
      wma21
      Brąz
      tak tak jesli trafiamy na T to w okolicy 1/2 pota i chb R
    • tezapl
      tezapl
      Brąz
      A nie lepiej właśnie chb turn i betwoać river 1/2 pot ? Myśle że villain będzie bardziej skłonny do sprawdzenia lub betowania czegoś gorszego niż gdy od razu barrelujemy turn.
    • wma21
      wma21
      Brąz
      heh no walsnei wiekszosc ludzi tak gra jak ty mowisz i to jest super czytelne dla mnie. Predzej calluje T niz R wtedy, Przeciez A,Q to twoje outy wiec czemu masz ich nie betowac skoro w jego oczach powinienes to robic podobnie jak na K wiec ja bym betowal T i chb R
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Napisane przez tezapl
      Napisane przez ZZZet
      W obydwu przypadkach grasz później ch behind turn i fold river jeśli nie trafimy?

W pierwszym przypadku zalezy jaki ma fold to flop cbet i fold to turn cbet.
      W drugim barreluje tylko Tx i Kx.

ZZZet napisz jak możesz czy taka linia którą przedstawil wma według ciebie sprawdzi się na zawodnika praktycznie unknown. Oraz co robimy na A lub Q turn dalej betujemy czy gramy check behind i bet river koło1/2 pot. W sumei jak zabetujemy to pewnie się wyizolujemy tylko na Jx.

Na K i T turnie semibluffujesz, zeby zdjac go z 66-99 i moze 5x jezeli broni z czym takim 3bety. Na Q i A check back turn i vbet small river, albo bet 1/4 pota na turnie i bet small river.

heh no walsnei wiekszosc ludzi tak gra jak ty mowisz i to jest super czytelne dla mnie. Predzej calluje T niz R wtedy, Przeciez A,Q to twoje outy wiec czemu masz ich nie betowac skoro w jego oczach powinienes to robic podobnie jak na K wiec ja bym betowal T i chb R

To jest dobre myslenie na regsa. Na unknowna/donka lepiej brac taka linie, ktora w ich oczach wygladac bedzie najbardziej weak.