[NL2-NL16] AJo

• szok38
      szok38
      Brąz
      na forum od: 19.04.2008 Posty: 11 915
      MP2 albo nie za bardzo znający zasady Holdema , albo w stanie dostępnym tylko nielicznym prawdziwym zawodowcom...
      Co agresywny rosyjski reg 16/15 /f3bet 64/ 500h

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($64.50)
      Hero ($29.15)
      UTG ($66.50)
      UTG+1 ($49.35)
      UTG+2 ($129)
      MP1 ($39.70)
      CO ($18.50)
      BTN ($14)

Dealt to Hero A:heart: J:spade:

fold, fold, fold, MP1 calls $1, CO raises to $4, fold, fold, [color=red]Hero raises to $29.15 (AI)
  • 2 odpowiedzi
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Powrót do sss?:)

Agresywny rosyjski reg na pewno zdaje sobie sprawę, że ma przed sobą limpującego fisha i będzie tutaj raisował praktycznie cały swój CO-steal range, a skoro jest agresywnym graczem to zapewne jego range będzie tutaj bardzo szeroki. Push z AJo wydaje się ok, chociaż ten gracz dosyć rzadko folduje do 3beta. Musisz przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytania:

1) jaki jest jego zasięg na co?
      2) jakie ręce calluje, a jakie wyrzuca po twoim pushu?

Wtedy będziesz mógł określic jak często wygrasz pulę bez sd i jakie masz equity vs jego calling range.
    • szok38
      szok38
      Brąz
      na forum od: 19.04.2008 Posty: 11 915
      Przejrzałem kilka jego rozdań i jest na razie nie do rozgryzienia- kilka dziwnych zagrań .No ale mniejsza z nim ... Dzięki za oceny.
      A czy powrót nie wiem.Prawdę mówiąc miotam się ;) , a np. dziś w południe w czasie HH były 3 stoły Nl100 i 1 Nl200.Ciężko grać na FTP klasyczne sss.Pograłem mieszając z normalnymi i stackiem 35bb .

Zastanawiam się nad starsami ( jeszcze ta promocja 3x PS niż na FTP) , ale... Gdzie te fishowate stoły??? Zaglądnąłem tam np. dziś na NL200 pierwszy stół tylko ruscy i germańcy.Wziąłem wyrywkowy inny stół ...praktycznie Ci sami :D .No chyba ,że w nocy jest inaczej...