[NL2-NL16] nl 4 ATs vs fish

• 5 odpowiedzi
    • grzechu216
      grzechu216
      Brąz
      na forum od: 02.09.2010 Posty: 204
      a czy aż taki słaby ten gracz??? fakt troche dużo moim zdaniem do showdownu dochodzi może dlatego no ale jakimś super lose graczem przed flopem nie jest a skoro lubi oglądać showdown to ja bym sprawdzał i czekał aż coś trafisz a wtedy i tak ci się wypłaci
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Słaby nie słaby, otwiera dość tight jak na "fisha".
      Nie ważne jak słabym graczem jest, ATs jest za słabe na 3bet imho.
    • Nomedes
      Nomedes
      Brąz
      na forum od: 06.10.2008 Posty: 7 483
      po 140 rekach on wcale nie wyglada na slabego gracza patrzac tylko na statystyki. wysokie WTSD moze byc spowodowane chocby niska agresja przeciwnikow z ktorymi gral pule :f_grin:

nie wiem jaki CO ma 3bet i 3betfold ja tam natomiast widze 3bet/fold, koles jest na CO a ma 25ATS podbija do limpa z MP2 2bb+1,

- po pierwsze od MP2 wejdzie nam wtedy tylko z mocna reka z ktora mogl tu trapowac patrzac na jego 17/3 a najprawdopodbniej zrzuci tam PP, Axs lub moze nawet AJ AQ!

- po drugie nie chce grac 3 way pot przy agresji CO i jego dosc szerkim tutaj zakresie gdzie nawet po foldzie MP pula jest i tak juz dosc znaczna i nie pozwala na zbytnie pole do manewru a my trafiajac top pare do A czy do T prawdopodobnie skonczylibysmy zestackowani a i tak nie wiemy czy nie jestesmy z tylu.

PS zawsze 3betujesz x4 ? mnie tam spokojnie wystarczy podbicie do 10bb = 40c to i tak jest ponad x3 na jego bet a ty w przypadku 4beta "zarabiasz" tutaj 2 blindy, niby niewiele ale w miare uplywu czasu zbiera sie z tego konkretna suma.
    • Dinopo
      Dinopo
      Brąz
      na forum od: 28.10.2009 Posty: 1 265
      Nawet jesli to semi-donk / pol-fishek to oni wlasnie najwiecej zarabiaja gdyz dobrzy gracza rozluzniaja za bardzo na nich range.... i potem dostaja po dupie.
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Poza trochę za dużym gapem pomiędzy vpip a pfr gość wygląda na w miarę ogarniętego jak na te stawki, dlatego twierdzenie, że to słaby gracz jest mocno na wyrost. Na pewno nie jestem tutaj za 3-betem. Jeśli miałbyś plan na rozegranie tego postflop, to przy jego wysokim ORL można pomyśleć o callu, ale z drugiej strony sama statystyka ORL jeszcze tutaj miarodajna być nie musi.

Pozdrawiam.