[NL2-NL16] nl 4 KJo vs fish

• benon10
      benon10
      Brąz
      na forum od: 14.05.2009 Posty: 38
      Known players:
      Position:
      Stack
      UTG2:
      $3,52
      Hero:
      $4,53

0,02/0,04 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with K:club: , J:spade:
      UTG1 folds, UTG2 calls $0,04, 4 folds, Hero raises to $0,20, 2 folds, UTG2 calls $0,16.

Flop: ($0,46) 7:heart: , J:club: , 6:spade: (2 players)
      UTG2 checks, Hero bets $0,28, UTG2 calls $0,28.

Turn: ($1,02) 9:heart: (2 players)
      UTG2 checks, Hero bets $0,68, UTG2 calls $0,68.

River: ($2,38) K:heart: (2 players)
      UTG2 checks, Hero bets $1,80, UTG2 raises to $2,36 (All-In), Hero calls $0,56.

Final Pot: $7,10

Na flopie value bet bo moze nas sprawdzic masa gorszych rak a na river tez latwy call bo jest duzo goszych dwoch par co bijemy.
      Tutaj raczej standard??
  • 3 odpowiedzi
    • MistyK
      MistyK
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 2 244
      Ja bym tu gral check behind na turnie lub na river. Napewno nie chcialbym tu wrzucac stacka zwlaszcza po jego limp/call preflop z utg, ktore sugeruje mi zawsze seta. Albo ja jestem tak przewrazliwiony albo mnie poprawcie :D
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Mistyk, ale spójrz na staty, które przy takiej próbce już nam coś mówią a graczu. Vpip/pfr 25/1, czyli on tutaj limp/call gra ze wszystkim - pockety, connectory, suited karty i różne randomowe kombinacje wysokich kart. Po to mamy staty, żeby z nich korzystać, a nie uogólniać. Co za tym idzie linia naszego hearo jest tutaj jak najbardziej prawidłowa, bo oprócz ogromnego gapa w vpip/pfr on tutaj też ma bardzo niskie af i dość wysokie WTS, a co za tym idzie gra linią check/call jeśli zahaczy o board, także jakieś Jx tutaj wchodzą w grę + drawy, czasami może średni pockety. Cbet flop powinien być wyższy o 1bb, a na turnie jest to jak najbardziej kolejny bet for value i for protection. Co river to ja jak najbardziej widzę tam value bet po złapaniu 2 par. Po raise nie możemy się już złożyć, bo villain wciąż ma tutaj mnóstwo gorszych kombinacji 2 par. Jak dla nie jak najbardziej well played.

Pozdrawiam.
    • MistyK
      MistyK
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 2 244
      A sry nie ogarnalem ze na gorze sa staty:)