[NL100+] NL100 KQo

• Donkamil
      Donkamil
      Brąz
      na forum od: 16.12.2008 Posty: 685
      $0.50/$1 No Limit Holdem
      HoldemManager
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG locky222 ($100)
      UTG+1 ceausescu7 ($111)
      MP1 KXorro ($161)
      MP2 Blaker23 ($98.90)
      MP3 fishydonk0 ($107)
      CO Pan_klik ($109)
      BTN *Xantia* ($182)
      SB Hero ($199)
      BB ILoveJesus ($110)

Pre-Flop: ($1.50, 9 players) Hero is SB K:club: Q:heart:
      2 folds, KXorro calls $1, Blaker23 calls $1, 3 folds, Hero raises to $5, 1 fold, KXorro calls $4, Blaker23 calls $4

Flop: J:spade: 5:spade: K:diamond: ($16, 3 players)
      Hero bets $10, KXorro calls $10, Blaker23 folds

Turn: 5:heart: ($36, 2 players)
      Hero checks, KXorro checks

River: 4:spade: ($36, 2 players)
      Hero checks, KXorro bets $25, Hero calls $25

Kxorro fish CS 40/7 fold to cbet 58% po 123 rękach. AF 1.9 total, 0,8 flop, 3.5 turn, river unk. WTSD 35%, raise cb 8%.
  • 10 odpowiedzi
    • Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      na forum od: 20.11.2007 Posty: 988
      Napisane przez Donkamil

Kxorro fish CS 40/7 fold to cbet 58% po 123 rękach. AF 1.9 total, 0,8 flop, 3.5 turn, river unk. WTSD 35%, raise cb 8%.
      Bet/f,bet/f,bet/f ??

Jest masa OESD/FD/gorszych K/As z backdorem ktore moze peelowac.
      Na fisha dla mnie to jest tak jak napisalem wyzej b/f na 3stretach. i TP to nuts w tym momencie chyba ze ma lepiej to sam o tym powie :P
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      Dla mnie jak wyzej.
    • ablazer
      ablazer
      Brąz
      na forum od: 13.08.2008 Posty: 2 086
      Gracie na takim river b/f?
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      Raczej tak. Check/call na fisha jest gorsze niz b/f imo.
    • Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      Napisane przez ablazer
      Gracie na takim river b/f?
      Blockbet ;)
    • Donkamil
      Donkamil
      Brąz
      Nie widzę tego jakoś, regułki że przeciw CS grać jedynie b/f na każdym streecie. Takie fishe potrafią też blefować, przebijają i tak dosyć rzadko.

Mam tutaj dosyć dobre showdown value, obawiam się jedynie flusha, a on dalej może tu mieć Jx, nie trafiony straight draw z którymi nie chce oddać puli bez walki.

Przeciwnik pokazał w tym rozdaniu QTo.

"Jeżeli znając rękę przeciwnika, zagrałbyś dokładnie tak samo, to znaczy, że zagrałeś prawidłowo" - tutaj rzeczywiście b/f byłoby fajne, lecz patrząc z nieco innej strony.
      On ma PFR 7% (nie 0%), także nie widzę u niego w range rąk:
      88+, AQo+, ATs+, KTs+.
    • Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      Schowaj wynik niech jakis judge Ci to oceni.

Jeśli nie widzisz w jego range-u tego co napisałeś to przy jego AF 1.9 co tu bedzie betować??=> A sprawdzać chętniej. Jest tak drawy flop że ja nie widze sensu czekac na T dajac free karte drawom. I na R gram thin valubeta.

Napisane przez Donkamil
      Mam tutaj dosyć dobre showdown value, obawiam się jedynie flusha, a on dalej może tu mieć Jx, nie trafiony straight draw z którymi nie chce oddać puli bez walki.
      .
      Dlatego że ma draw to ja betuje for protection na T.
    • Donkamil
      Donkamil
      Brąz
      Coś nie mogę tego edytować, może przez te problemy techniczne z forum.

Jeżeli grałbym według twojej linii, na turnie uderzając za 24bb, zainwestowałem już w rozdanie 39bb, pula wynosi już 84bb. Betując tutaj standardowo jestem już właściwie pot commited.
      Block bet mogę zagrać za 10bb, tylko w jakim celu, mimo to moja ręka wcale nie musi być tutaj gorsza, ze względu na jego range i średni PFR.
      AF przy jego statach nie wygląda źle, dobre ręce może grać agresywnie, słabe, pasywnie.
    • Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      Jak to jest gosc 40/7 to bijesz ze swoim KQ jego callingrange tutaj chyba ?:p

Jego open limp/call wyglada tutaj słabo, jestes z nim na deepie i ja na R betuje w okolice 22-32$ jak sie odwija to snap fold, ale w jego 40% vpip sa slabe K,J, ktore moga to sprawdzic jeszcze tak mi sie wydaje. Nie jest to gosc na ktory trzeba jakos balansowac swoj sizing i wielkosć betu nie ma tu jakiegoś znaczenia bo on i tak patrzy na swoje karty. Wole tu zagrac nieweilki blockbet niż callowac jego wysokie bety z air/badz lepsza reka badz tracic value w przypadku jego checku ze slabym K/J...

Tak to widze. Ale niech judge sie wypowie, ost nie mam za dobrych wynikow i moge sie mylic ;)
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Link do poradnika juz otrzymales w wczesniejszej rece, wiec nie bede go tutaj podawal ponownie. Ale powinienes go przeczytac.

Ja tutaj sie zgadzam z Kamilem, to jest easy 3x b/f na fisha. Mowiac to, powinienes zarowno popracowac nad bet-sizingiem. Jak chcesz value, to idz po nie, a nie klikasz jakies przyciski 2/3 puli.

Wyobras sobie sytuacje, ze fish ciebie tutaj albo calluje za kazda cene, albo folduje na kazdy bet. Ile powinienes betowac, jak bijesz jego range?

Teraz dostosuj ten koncept mowiac, ze fish tutaj nie calluje kazdej ceny, ale kazda ktora jest w ramach 0 -> Pot - 1bb!?

Jeszcze cos: Jak na turnie grasz check, to masz ewidentny leak! Na turnie masz vbet na kazdego gracza, niewazne, czy 5/2 czy 99/32, niewazne z jaka agresja. Masz TPGK, gdzie nikt nie ma lepszej jednej parki, jak nie jest tricky. Jestes bez pozycji i przede wszystkim masz super drawowaty flop!

Piszac to, na koncu sie jeszcze zapytaj, z jakiego powodu betujemy?
      - for value
      - as bluff
      - to win the pot now (protection)