[NL100+] NL100 A4s

• Donkamil
      Donkamil
      Brąz
      na forum od: 16.12.2008 Posty: 685
      $0.50/$1 No Limit Holdem
      HoldemManager
      10 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG Bilion11 ($100)
      UTG+1 AStony ($210)
      UTG+2 Sabanize ($52.81)
      MP1 MigAce ($100)
      MP2 adversary ($48)
      MP3 fishydonk0 ($123)
      CO Blaker23 ($100)
      BTN aliabalia ($44.58)
      SB seamount ($67.53)
      BB Hero ($100)

Pre-Flop: ($2.50, 10 players) Hero is BB A:diamond: 4:diamond:
      [Blaker23 posts $1]
      5 folds, fishydonk0 raises to $4.50, 1 fold, aliabalia calls $4.50, 1 fold, Hero calls $3.50

Flop: Q:diamond: A:heart: 8:club: ($15, 3 players)
      Hero checks, fishydonk0 checks, aliabalia checks

Turn: J:heart: ($15, 3 players)
      Hero checks, fishydonk0 checks, aliabalia bets $4, Hero calls $4, fishydonk0 raises to $24, aliabalia calls $20, Hero goes all-in $95.50, fishydonk0 goes all-in $118, aliabalia folds

River: Q:heart: ($230, 2 players, 2 all-in)

Strasznie ciężki spot dla mnie.

fishydonk0 - reg grający na 15 stołach na raz, wyższe limity również.
      14/10/4.8 [VPIP/PFR/3bet]; steal CO 20%, cbet 62%, steal limped pot 90% (10), AF 3.4.

aliabalia - fish przez którego sprawdzałem pre flop.
      37/8/5.7 [VPIP/PFR/3bet [0% z SB]], 40% fold to cbet flop.

Flop uznałem, że fishy prawdopodobnie nie trafił flopa, ma niską over pair, ev. SC. Gdy na turnie fishy po raz kolejny gra check, uznałem że na pewno nic nie ma. Fish gra za 4bb, gram call z moją top pair, fishy betuje i obstawiłem go, że chce ukraść tutaj pulę i byłem mocno o tym przekonany, dlatego nawet po callu fisha (może FD, KJ, J9) zdecydowałem się wsunąć.
  • 3 odpowiedzi
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      Chyba cie tutaj ponioslo. Pre ok. Flop tak samo ale turn to juz nie wiem co ty wymysliles. Najpierw grasz call niskiego beta fisha, a pozniej na raise od agresora pre-flop wrzucasz allka z TP bez kickera? Bijesz tu tylko blef. Jeszcze skoro agresor nie gra c-beta na flopie i nagle oddzywa sie na turnie ch/r to wyglada mi to mega mocno.
    • Donkamil
      Donkamil
      Brąz
      na forum od: 16.12.2008 Posty: 685
      Nie widzę tutaj jednak u dobrego regularsa zagrania w stylu odpuszczeniu cbeta na flopie i brak kolejnego cbeta na turnie. Wyglądało to jakby się poddał a raise wchodził w grę, jeżeli sądził że wyrzuci fisha, oraz mnie gdy tylko calluje donk bet fisha.
      Łapiąc strita na turnie na pewno budowałbym pulę a nie liczył, że fish zabetuje.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Problem w tym, ze on gra 15 stolow, raisuje we fisha po takiej akcji i raczej nigdy tutaj nie zobaczysz air, nigdy tez nie TPBK wiec moim zdaniem to jest jasny fold. Ciezko skonstruowac sensowny range, z ktorym on tak gra, ale wazniejszy mi sie wydaje tutaj fakt, ze on nie bedzie to robil jako blef z fishem za soba.

Dla mnie to wyglada jak 88 lub topset, ktory wie, ze otrzyma tylko dziwne akcje. Moze jeszcze strit, ale sam widzisz, ze jego value-range ma cie crushed.