[NL100+] AJo NL200

• lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $2(BB) Replayer
      Hero ($207)
      BB ($230)
      UTG ($200)
      CO ($333)
      BTN ($403)

Dealt to Hero J:spade: A:heart:

fold, CO raises to $6, fold, Hero raises to $20, fold, CO calls $14

FLOP ($42) A:spade: 2:spade: T:heart:

Hero bets $24, CO raises to $48, Hero calls $24

TURN ($138) A:spade: 2:spade: T:heart: 5:diamond:

Hero checks, CO checks

RIVER ($138) A:spade: 2:spade: T:heart: 5:diamond: 9:diamond:

Hero bets $52, CO raises to $265 (AI), Hero calls $87.50 (AI)

CO 17/14 steal CO 25 fold to resteal 67, fold to cbet in 3b pots 33%, raise cbet 22% agg freq f 27 t 25 r 24

3b jako blef. Miniraisem koles mi sie spolaryzował na AK/AQ albo air, FD raisuje z pewnościa więcej, wiec na turnie mialem zrzucać w przypadku betu, gdyż nie podejrzewalem go o to aby kontynuował blefy w momencie kiedy moj perceived range to Ax. Kiedy przeczekał na turnie, na river popełniłem chyba błąd, każdego Ax spodziewam się, że betuje na turnie wiec wyglada na to, że ma air/FD i chyba powinienem grac x/c by wyindukować blefy, jednak koles był na tyle pasywny + to, że ja repuje Ax i moze pare kombinacji słabych FD nie spodziewałem się, że on tam bedzie czesto blefował, wiec postanowiłem sam zabetować. Bet/call no własnie z jednej strony koles nic nie reprezentuje, z drugiej to co wczesniej ze rzadko spodziewam się od niego blefu wiec sam nie wiem jak grac na river.
  • 3 odpowiedzi
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      ja to gram bet r lekko ponad 1/2 pota i fold na shove bo bijesz tylko bluff
      Generalnie ciezki spot dla mnie i dlatego z reka typu AJo wole c od 3bet/bluff bo pozniej ciezko mi sie to gra
    • kozak567
      kozak567
      Brąz
      na forum od: 28.06.2007 Posty: 3 181
      a TT wykluczyles z jego range'u? imo river gram tak jak Ty, tylko folduje do jego shove, on tam nigdy nie blefuje, bo nie ma FE
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Na taki raise flop to ja tutaj sie stackuje na flopie. Jak ma AQ etc. to i tak nie uciekniesz, a tak to on ma czesto drawa/gutshota, Tx i mase air, a od air na tym boardzie imo nigdy nie wyciagniesz wiecej value, jezeli villain nie jest crazy.

Dlatego 3bet na flopie wydaje mi sie lepszy. Gram click it back i calluje jego ship. As played to river moim zdaniem tez nigdy nie jest b/c bez info, ze on umie w ogole blefowac. Twoja reka tutaj wyglada na to co masz, a on i tak shipuje raczej spodziewajac sie call od ciebie.

Dlatego b/f bylby pewnie lepszy od b/c, tak czy siak preferuje tutaj c/c, bo jezeli on np. sadzi, ze AQ+ stackuje sie na flopie, to ty tutaj masz czesto sam fd/gs lub Tx i on moze myslec, ze poddany bluf z turna moze tutaj sie udac.