[NL2-NL16] Kk Nl25

• nicolette88
      nicolette88
      Brąz
      na forum od: 20.03.2010 Posty: 588
      Known players:
      Position:
      Stack
      UTG2:
      $4,34
      MP2:
      $10,96
      Hero:
      $4,61
      BU:
      $32,94

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.88 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with K:diamond: , K:club:
      UTG2 calls $0,25, MP1 folds, MP2 calls $0,25, Hero raises to $1,50, CO folds, BU calls $1,50, 4 folds.

Flop: ($3,85) A:spade: , J:club: , 4:club: (2 players)
      Hero checks, BU bets $1, Hero calls $1,00.

Turn: ($5,85) 3:heart: (2 players)
      Hero checks, BU bets $2,78, Hero calls $2,11 (All-In).

River: ($10,74) 3:spade: (2 players)

Final Pot: $10,74

Na początek dodam, że koleszka ma Cbet flop 85% i Cbet turn 63%, chociaż to akurat ja jestem tu agresorem. Nie mniej nie za bardzo wiedziałem co zrobić z takim leciutkim podbiciem na flopie a nie bardzo chciałem się rozstać z moim KK. Mój błąd. Chyba powinno to być all-in lub fold od razu na flopie...
  • 7 odpowiedzi
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Why check flop?
    • nicolette88
      nicolette88
      Brąz
      No właśnie spanikowałem tego Asa. Czyli od razu Cbet i w razie przebicia fold tak? A jeśli sprawdzi to check/fold?

Patrzę teraz, że miał fold to Cbet na flopie 30%, a na turnie 50%, więc stąd brak mojego Cbetu
    • szok38
      szok38
      Brąz
      na forum od: 19.04.2008 Posty: 11 915
      Pula jest większa od Twojego stacka , czyli nie ma tutaj cbet/fold ,tylko cbet to push. Po 4,4 AF przeciwnika widać ,że jest agresywny . Opierając się na tym ( bo nic innego nie dałeś) można czasem zagrać check jako opcję z intencją push na jego bet.Tutaj ważne jest nie to jak oponent gra jako agresor , tylko jak reaguje w przypadku braku cbeta.
      Check/call na flopie takiego małego beta w ogóle nie wchodzi w rachubę. Ma już w tym momencie lepszą rękę to trudno a wrzucasz stacka przeciwko wszystkim gorszym : pocketom, Jx , drawom czy śmieciom .
      Ps.
      Jeśli ma fold cb zaledwie 30% to push cb jest jak najbardziej na miejscu. 30% i 50% oznacza nic innego ,że sprawdza ze słabymi rękoma.
      W$SD 44 to tylko potwierdza.
      Ale fakt , ta próbka nie jest jakaś wielka.Ale obraz oponenta już daje.
      Pozdro
    • nicolette88
      nicolette88
      Brąz
      To że zagrałem źle było dla mnie oczywiste, chciałem się tylko dowiedzieć o idealną linię;) A które statystyki byłby Ci tu jeszcze pomocne do oceny? Co do próbki - 653 ręce - nie jest już chyba aż taka mała. Przy okazji - jakie jest odpowiednie W$SD dla SSS?

EDIT:
      Może to się przyda:
      WTSDwsF 26,5%, AF flop 5,9, AF turn 3,0... jeśli jeszcze coś potrzebne daj znać.
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Cześć, na agresywnego przeciwnika najlepsza jest linia, którą sugeruje szok, czyli check/push. Istotne statystyki w tym rozdaniu to właśnie flop AF - im wyższy tym check/push jest lepsze od bet all-in oraz jeszcze lepsza statystyka - float flop, również im wyższe tym lepiej zagrać check/push. Dlaczego check/push jest lepsze? Jeśli zagrasz all-in sprawdza cię tylko fd (nie zawsze, ale prawie zawsze) i Ax, które cię bije. Jak grasz check/push to zgarniasz kasę od blefów przeciwnika, które będzie betował na flopie z pozycją zawsze i przy innych pot oddsach możliwe, że dostajesz call od Jx czy jakiś innych rąk - zależy od przeciwnika.
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Napisane przez nicolette88Przy okazji - jakie jest odpowiednie W$SD dla SSS?
      Jak najwyższe ;) 50 to absolutne minimum, reszta zależy od tego, jak luźno grasz. Dla porządnej gry powiedzmy 10/9, 60 jest dobre, powyżej 70 masz albo super upa, albo nitujesz ;p

Ale pamiętaj, że ta statystyka jest wyłącznie czysto informacyjna, nie jest istotna w samej grze
    • nicolette88
      nicolette88
      Brąz
      No to muszę nad tym popracować, bo mam tylko 50,7% :/ Z resztą jak już o tym rozmawiamy, to może zareklamuję do oceny :D - Nl10-Nl50 Sss