[NL20-NL50] 98s NL50 deep

• maxxiseek
      maxxiseek
      Brąz
      na forum od: 23.01.2010 Posty: 1 736
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($33.25)
      BB ($20.17)
      UTG ($87.91)
      UTG+1 ($41.60)
      UTG+2 ($45.87)
      Hero ($100)
      CO ($48.17)
      BTN ($50.50)

Dealt to Hero 8:club: 9:club:

UTG raises to $2, fold, fold, Hero calls $2, fold, fold, fold, fold

FLOP ($4.75) 7:club: K:club: 6:spade:

UTG bets $3.50, Hero calls $3.50

TURN ($11.75) 7:club: K:club: 6:spade: J:spade:

UTG bets $9, Hero calls $9

RIVER ($29.75) 7:club: K:club: 6:spade: J:spade: T:heart:

UTG bets $20, Hero raises to $86.08 (AI), UTG folds

Hero shows 8:club: 9:club:

Hero wins $68.25

Villain:18/13/3.5 Jesteśmy na deepach, dlatego decyduję się na flat pre.Trafiam bdb flop z oesd+fd, jednak stackowanie się na 200bb przy moim lekkim swingu nie byłoby tym czego bym chciał :D Spokojnie kontroluję sobie pulę IP. Na R trafiam realne nutsy. Nie widzę w jego range'u AQ,a Q9 wgl ten zawodnik nie rozgrywa. Po 3rd barrelu na deepach widzę tylko sety. Czy widzicie tutaj raise, który wygląda bardzo mocno, czy shipowanie jest ok? Lub może jakiś inny pomysł na lepszą linię w tym rozdaniu.
  • 4 odpowiedzi
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Siema

Ja widze raise na turnie. Fakt- kombinacji rąk, ktore Cie bija jest bardzo malo i ręke swobodnie mozesz traktowac jak nutsa. W takim spocie problem z callem jest dosc duzy-> na albo innym scary riverze on moze nie dac Ci akcj z setem/2pairs, ktore bedzie tam trzymal czesciej. Dlatego Twoj turn-raise wyglada oczywisice mocno, ale jesli ma jakias ręke z top jego made-hands range, czesto sie tutaj z nia stacknie lub przynajmniej zagra b/c, czego moze nie zrobic z taka sama ręka na river.

Pozdrawiam
    • maxxiseek
      maxxiseek
      Brąz
      No, ale pytanko czy ja chcę się stackować na T? Raise/fold będzie kompletnym bezsensem, a została 1 karta na R i nie zawsze to trafię. Pzdr
    • Montana76
      Montana76
      Brąz
      na forum od: 30.04.2009 Posty: 550
      No wlasnie na to pytanko chyba juz samo sobie odpowiedziales :)

Skoro chcesz uniknac wplywu wariancji, ze wzgledu na deep stacki to inaczej na flopie i turnie raczej sie nie dalo zagrac.

Niezbyt rozumiem w jakim celu mamy raisowac turna. Wydaje mi sie ze nie jest to zbyt dobre rozwiazanie gdyz:

- jesli on zdecyduje sie na 3bet to z reguly bedziemy z tylu vs jego 3bet turn range i bedziemy pakowac dolce do puli bedac behind
      - a jesli chcemy grac agresywnie raisujac to najlepszym spotem bedzie do tego flop gdzie nasze equity jest wieksze niz na turnie

, ale skoro nie chcesz zeby polecialy tu stacki to jedymy co nas tu intersuje jest river.

Przydaly by sie tu jakies staty (WTSD, W$SD, call river raise przy wiekszej probce). Ten Twoj jam na river wyglada MOCNO. Teraz jest pytanie czy on jakiegos min raise na river callnie 3 razy czesciej niz taki jam? Co o tym sadzisz? Bo jesli tak to moze warto dac mu oddsy na call'a...
    • maxxiseek
      maxxiseek
      Brąz
      W tym spocie pomyślałem, że push będzie wyglądał słabiej. Mini raise byłby tu myślę strasznie mocny, a mój image nie jest over agro i w zasięgu raisu mam same made handsy. Ale nadal nie rozkminiam tego raisu na T..... Dostane ship od setów, bo gościu chce się bronić przed drawami + raise/fold dla mnie jest niezla glupota, a ja tutaj nie chcę się stackować na Turnie. Nie widzę tutaj rąk, które calluja moj raise. Raczej gościu zagra broke lub fold. Co tym sądzicie?