[NL20-NL50] KK nl50

• czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Full Tilt - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

SB: $84.20
      BB: $42.00 51/14/0 37h
      Hero (UTG): $64.20
      CO: $50.75 28/25/3 69h
      BTN: $111.00 21/17 58h

SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has K:spade: K:diamond:

Hero raises to $1.75, CO calls $1.75, BTN calls $1.75, fold, BB calls $1.25

Flop: ($7.25, 4 players) J:heart: J:diamond: 9:diamond:
      BB checks, Hero bets $4.75, fold, BTN calls $4.75, BB calls $4.75

Turn: ($21.50, 3 players) 4:spade:
      BB checks, Hero checks, BTN bets $14.00, fold, fold

?( chyba już nie mam z czego ciągnąć value prawie zawsze któryś ma Jx.
  • 5 odpowiedzi
    • Supernite
      Supernite
      Brąz
      na forum od: 28.02.2009 Posty: 1 532
      Sam nie wiem.

Koles wyglada na ogarniajacego rega po tej malej probce - wydaje mi sie, ze raczej nie pozwalby sobie na slowplay tripsow na takim boardzie na flopie, jak juz to postawilbym go na 99.

Inna sprawa to BB, bo on akurat czesto moze miec tego Jx, patrzac na to, ze to slaby gracz, to pewnie zawsze by slowplayowal.

Problemem poddania jest to, ze czesto pasujemy tutaj na gorsza reke BTN - on zdaje sobie sprawe, ze betujac z FD/oesd ma duze fold equity, przynajmniej na ciebie, bo Twoja linia jest slaba.

Moj pomysl - call na turn i zobaczenie turna, gdzie czesto gralbym ch/c na non-diamond river.
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      dla mnie T albo second barrel lekko ponad 1/2 pota( jakies 13-14) i jesli dostaniesz 2 call to masz easy ch/f R a jesli tylko jeden c to zagraj blok beta wtedy do pota 45 okolo 10$ i fold na shove- rasie
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Na samych regow tutaj czesto gram check. Zadna mala PP cie nie sprawdzi, wiec zyjesz z nadzieja, ze ktos ma AQ i nie gra r/b flop oraz nie bedzie wybrzydzal na turnie.

Value tutaj nie widze, bo T8 czesto shipuje flop, a na jego range nie chcesz shipowac KK. Board tez nie jest dobry do bluff-cbetowania, wiec check tutaj bedzie ok, dostaniesz info od wszystkich na raz i wiesz, ze wtedy na turnie mozesz albo betowac i wyciagac value od TT, lub foldowac po prostu.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Napisane przez Ninjai
      Na samych regow tutaj czesto gram check. Zadna mala PP cie nie sprawdzi, wiec zyjesz z nadzieja, ze ktos ma AQ i nie gra r/b flop oraz nie bedzie wybrzydzal na turnie.

Value tutaj nie widze, bo T8 czesto shipuje flop, a na jego range nie chcesz shipowac KK. Board tez nie jest dobry do bluff-cbetowania, wiec check tutaj bedzie ok, dostaniesz info od wszystkich na raz i wiesz, ze wtedy na turnie mozesz albo betowac i wyciagac value od TT, lub foldowac po prostu.
      czyli że ch/c F i re-valuate T ??

Co jak na T spada ??
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Wtedy betuje, bo sadze ze kazdy xD z PP lub FD moze callowac mojego beta, na dodatek ciagne value od PP, 9x.