[NL2-NL16] AJs NL2

• Zetarus
      Zetarus
      Brąz
      na forum od: 27.05.2009 Posty: 56
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      UTG2:
      $2.95
      MP1:
      $2.18
      MP2:
      $2.14
      MP3:
      $2.00
      CO:
      $2.57
      BU:
      $4.42
      SB:
      $3.51
      BB:
      $2.03
      UTG1 (Hero):
      $2.86

Preflop: Hero is UTG1 with A, J.
      Hero calls $0.02, 2 folds, MP2 calls $0.02, MP3 folds, CO calls $0.02, 2 folds, BB checks.

Flop: ($0.09) Q, T, J (4 players)
      BB bets $0.08, Hero raises to $0.24, MP2 calls $0.24, CO folds, BB calls $0.16.

Turn: ($0.81) 5 (3 players)
      BB checks, Hero bets $0.52, MP2 calls $0.52, BB folds.

River: ($1.85) 6 (2 players)
      Hero bets $1.20, MP2 raises to $1.36(All-In), Hero calls $0.16.

Final Pot: $4.57.

Proszę o miażdżącą krytyke od A do Z :f_mad:
      Ręce opadaja poprostu ze mną :facepalm:
  • 4 odpowiedzi
    • Dinopo
      Dinopo
      Brąz
      na forum od: 28.10.2009 Posty: 1 265
      Hahaha... tez czasami zdazaja mi sie takie odchyly niestety... , ale najwazniejsze by z kazdym dniem bylo ich coraz mniej....
      Callowanie z 2nd pair na takim boardzie gdzie moze byc flush i straight to czysty idiotyzm , a co dopiero reraise.
      Jestes donkiem...

Wystarczy? ;p

instant fold na flopie...;p

edit: musze spytac musze :D , co wogole myslalem robiac raise na flopie i turnie?
      A co na riverze (ze jestes w...?) .
      Bo czasem tak mam , a takze ide do konca wiedzac iz powinienem dawno spasowac mowiac sobie , a **
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Nieźle poszalałeś. Stack off z middle pair w dodatku na takim boardzie. Po pierwsze i najważniejsze. Dlaczego na preflopie gramy raise lub fold. Po pierwsze limpując nie zyskujemy żadnych informacji o rękach przeciwników. Po drugie dopuszczamy marginalne karty do rozdania, które mogą nas wykończyć. Po trzecie nie mamy przewagi agresji w grze postflop i ciężko będzie nam kogoś wyrzucić z rozdania, a tak naprawdę showdowny to nie jest rzecz, do których dążymy. Showdowny chcemy mieć tylko z nutsami, a resztę rozdań, należny wygrywać na wcześniejszych streetach. I jeszcze czwarty powód. Jeśli trafimy układ, na który polujemy to nie wyciągniemy z niego pożądanej wartości, ponieważ nasze bety będą ograniczane przez pulę.

I tu w zasadzie można by zakończyć tę analizę, ale jeszcze dodam do rozegrania postflop, że nie ma tutaj w ogóle opcji, żeby tak agresywnie angażować się z middle pair. To nie są limity do blefowania i w ogóle blefowanie unka na jakimkolowiek limicie w taki sposób to pomyłka :) .

Pozdrawiam.
    • Iwona56
      Iwona56
      Brąz
      na forum od: 24.06.2010 Posty: 485
      Ja się zastanawiam, co sobie myślał wklejając tą rękę.
    • Zetarus
      Zetarus
      Brąz
      na forum od: 27.05.2009 Posty: 56
      Hehe, tak po pierwsze to wydawało mi się że mam chociaż pierwszą parę, ale to mnie i tak nie tłumaczy nawet jakbym miał :f_cry:
      No chyba zaćma jakaś, tak jestem głupi :D

Pozdrawiam

Musiałem się usamobiczować i posłuchać wyzwisk w moim kierunku :D
      Grunt że rozumiem błąd a teraz powinienem sobie tą sytuację bardziej utrwalić.

Dziękuję za ocenę i pozdrawiam