[NL20-NL50] nl25 ztiltowane QQ 3bet pot vs tricky player

• tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Siema
      Przeciwnik to ciekawy gracz 28/20/3 w 1500 rąk.
      fold to 3bet 50%, call 3bet 33%.

Fold to cbet 60%

AggFreq f:44%, t:35%, r:24%.
      WTSD: 25%,
      W$SD 57%.

Ready:

"
      *dont cbet AK oop J54ss flop with BD
      *get it in with monster draw deep 200bb
      *donk A75 flop 3way with TP2K 3bet pot
      *c/r with TPTK on 36Jss flop check when flush hits
      *dont cbet QQ on A95ss flop
      *capable of bluff overbet river when agg show weakness
      *3bet bluff on dry flop with underpair
      *donk bet with gutshot
      3bet pot
      *2,5x raise/fold on cbet 1/2 pot Kxx flop 3bet pot
      *dont 3bet AJ BB vs BU
      *get it in pre with JJ from CO vs BB
      "

Zaczynając od początku jako że przeciwnik nie lubi jakoś bardzo foldować na 3bety tym bardziej z pozycją. Jego range jest dość szeroki dużo SC średnie PP, wszystkie suited broadways.

Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (4 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Button ($16.46)
      SB ($24.83)
      Hero (BB) ($27.01)
      UTG ($28.45)

Preflop: Hero is BB with Q:club: , Q:diamond:
      UTG bets $1, 2 folds, Hero raises $3.25, UTG calls $2.12

Flop: ($6.36) 10:spade: , K:club: , 2:diamond: (2 players)
      Hero bets $3.50, UTG calls $3.50

Tutaj już się zaczynają problemy. Zastanawam się czy jest sens betować taki flop. Mam showdown value jednak nie wiem co zrobić jeśli przeciwnik zabetuje. Dlatego zdecydowałem sie na cbet.

Turn: ($13.36) 8:heart: (2 players)
      Hero checks, UTG bets $6.78, Hero raises to $20.39 (All-In), UTG calls $13.61

Teraz gram check, przeciwnik jest dosyć agresywny jego fold to cbet we 3bet pocie wynosi 38% (8 rąk). Co prawda nie mam na niego readów że floatuje z air. Jednak ogólnie patrząc po statystykach i readach chyba jest on w stanie blefować.

Zdecydowałem sie na ship jednak nie wiem czy to było takie dobre.

River: ($54.14) 8:spade: (2 players, 1 all-in)

Jaką linie obrać na tego typu zawodnika ?
  • 6 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      pf std jesteście 4handed na niego to pewnie nawet 3bet/broke

Plus od razu wiesz że on lubiąc grac call ip na 3 bet wiec na pewno dużo floatuje post flop

F std

T ch jest tutaj na pewno najlepszy ale czy ch/r czy ch/c i ch/c R to już chyba close.

Ja an T obstawiam go na taki range

Equity Wygrana Remis Zagubiona Ręka
      Gracz 1: 57,638% 57,638% 0,000% 42,362% QdQc
      Gracz 2: 42,362% 42,362% 0,000% 57,638% JJ-TT, ATs+, KTs+, QJs, JTs, ATo+, KJo+, QJo, JTo

Dlatego ja tu jednak gram ch/c bo on pewnie gra ch z JJ/JT/AT a reszte betuje.
      Ty masz blokery na str8 więc nie musisz się zbytnio tego bać plus dajesz mu zagrac spazz z AJ/AQ na R bo nie repujesz mocnego handa swoją linia.

wiec F bet/fold T ch/c R ch/c na blank.
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      zagraj second barrel na niego i po problemie
      Bo to co zagrales to izolacja od lepszych rak przynajmneij ja tak to widze
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Napisane przez wma21
      Co gorszego cie sprawdza po 2nd bo wiadomo że Kx on tam nie wyrzuci. A z Gs+x juz raczej nie zapłaci za to może zagrac semibluff.

Ale raise jest grubo przesadzony.
    • tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Napisane przez czak2
      Fakt poniosła mnie troche fantazja :D
      Geneza tego zagrania jest taka, że wziąłem sobie czas i kminie czy odpuścić czy nie. Czas pomału dobiegał końca i fold wydawał mi się troch weak na tego gracza. W myśl zasady "Je*** je*** nic się nie bać" zagrałem ship :D

Ogólnie jak tak myśle na spokojnie po waszych komentarzach. To rzeczywiście c/c na turnie i c/x river. Chociaż mając 1/2pot bet na riverze to na bricka spasować chyba nie powinienem. Z drugiej strony to nie wykluczone ze wrzuci busted drawa czy coś gorszego. Dlatego chyba c/c.

Zobaczymy co trenerzy powiedzą.
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      Napisane przez czak2
      Napisane przez wma21
      Co gorszego cie sprawdza po 2nd bo wiadomo że Kx on tam nie wyrzuci. A z Gs+x juz raczej nie zapłaci za to może zagrac semibluff.

Nie chodzi w tym wypadku tylko o to zeby sprawdzaly cie gorsze rece tylko o to zeby panowac nad sytuaja. Co zrobisz jesli gosc zagra ci T i shove river??
      Dlatego ja gram 2 barrel zeby wyrzucic co gorsze a zostawic tylko K i to z nizlym kickerem. Bo po 2 barrel nwet gdyby on sprawdzil z JJ czy AT to nie bedzie mi bluffowal na pewno rivera
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Napisane przez wma21
      Napisane przez czak2
      Napisane przez wma21

Nie chodzi w tym wypadku tylko o to zeby sprawdzaly cie gorsze rece tylko o to zeby panowac nad sytuaja. Co zrobisz jesli gosc zagra ci T i shove river??
      Dlatego ja gram 2 barrel zeby wyrzucic co gorsze a zostawic tylko K i to z nizlym kickerem. Bo po 2 barrel nwet gdyby on sprawdzil z JJ czy AT to nie bedzie mi bluffowal na pewno rivera
      Nie podoba mi sie to, bo zauwaz, ze nawet z KQ tutaj nie masz vbeta na turnie, nawet z AK bym tam nie betowal. Ciekawi mnie, czy grasz tutaj b/c z QQ czy b/c z KQ i czy b/c z AK i co sadzisz, gorszego ma tam shipowac?

Ja tutaj na flopie czesto gram check tez z AK dla balancingu. Zauwaz, ze zaden Kx nigdy nie folduje tutaj (wiec c/r w jakims momencie to przesada bez grubej historii). Na dodatek on wyglada na ogarniajacego. Check flop, jak grasz tutaj nie raz check z Kx, bet flop, jak nie grasz nigdy check, za to powinienes grac check z wszystkim na turnie procz AA i TT, bo wtedy on ma mase Kx handow, ktore ciebie sprawdza.

c/c turn z QQ + c/f river to jest w porzadku i napewno najlepsze, tym bardziej, ze po za overbetm blefem nie masz info o nim, czy on umie blefowac w jakis tam spotach. c/r to izolacja od lepszych rak = overplay.