[NL20-NL50] nl25 KTs 3bet pot

• tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Siema.
      Villain który otwiera to TAG 21/18/11 po 650 rękach.
      Jego ft3bet 77%. Przeciwnik który sprawdził to gracz 36/18/1 po 16 rękach.

Squizz wydaje mi się standardowy mając duże FE u otwierającego oraz pozycje nad fishem.

Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (4 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (BB) ($25.95)
      UTG ($25)
      Button ($7.25)
      SB ($24.25)

Preflop: Hero is BB with K:spade: , 10:spade:
      UTG bets $0.87, 1 fold, SB calls $0.75, Hero raises $3.75, 1 fold, SB calls $3.13

Flop: ($8.87) 6:spade: , 9:spade: , 4:club: (2 players)
      SB checks, Hero bets $6, SB calls $6

Turn: ($20.87) J:diamond: (2 players)
      SB checks, Hero raises to $15.95 (All-In), 1 fold

Mam pytanie odnośnie turna. Na J to easy shove villain tutaj folduje wszystkie średnie pp. Nawet jeśli dostane call to i tak mam ładne equity.

Jednak dajmy na to że turn to jakis brick. Wtedy też powinenem grać shove czy może lepiej cb?

Na A, Q, J gram shove, na K lub T cb jako że mam showdown value i ładnego drawa.

Jednak zastanawia mnie jak grać na turn 2-9. Na takie karty przeciwnik pewnie nie spasuje swoich pp a nie wiem czy sprawdza cbet na flopie z jakimś A high czy innym air które by spasowało na turnie.
  • 2 odpowiedzi
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      gdyby na river blank to ja bym sie sklanial ku chb bo masz drawa + OC a jedyne co mozesz wywalic to niskie pokety ale i tak ci spadnie cos 1/3 wiec zle nie jest.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Mam pytanie odnośnie turna. Na J to easy shove villain tutaj folduje wszystkie średnie pp. Nawet jeśli dostane call to i tak mam ładne equity. Jednak dajmy na to że turn to jakis brick. Wtedy też powinenem grać shove czy może lepiej cb? Na A, Q, J gram shove, na K lub T cb jako że mam showdown value i ładnego drawa.

Mysle, ze na 2-9 turnie nie dostaniesz za duzo foldow. Praktycznie kazdy hand, ktory calluje flopa bedzie callowal turna. Tak wiec checkowanie jest najlepsze. Potem na riverze mozesz zdecydowac czy chcesz blefowac czy nie jak nie trafisz swoich outsow, w zaleznosci od tego co spadnie.

T+ i river shove. Na 2-9 p check back i liczysz na to, ze koles ma missd 78.

Jednak zastanawia mnie jak grać na turn 2-9. Na takie karty przeciwnik pewnie nie spasuje swoich pp a nie wiem czy sprawdza cbet na flopie z jakimś A high czy innym air które by spasowało na turnie.

Trudno powiedziec czy sprawdza z Ahigh, ale tak czy inaczej bedzie mial duzo duzo czesciej jakies 88 albo A9, z ktorym nie bedzie nawet myslal nad foldem niz jakies floatujace AJ.