[NL100+] AQo NL200

• RockyRaccoon
      RockyRaccoon
      Black
      na forum od: 11.11.2008 Posty: 2 420
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $2(BB) Poker Stars
      SB ($208)
      BB ($203)
      UTG ($191)
      UTG+1 ($152)
      Hero ($200)
      BTN ($228)

Dealt to Hero A:spade: Q:diamond:

UTG raises to $6, fold, Hero calls $6, fold, fold, BB calls $4

FLOP ($19) T:spade: A:club: J:heart:

BB checks, UTG checks, Hero bets $12, BB calls $12, UTG folds

TURN ($43) T:spade: A:club: J:heart: 9:club:

BB checks, Hero bets $27, BB raises to $76, Hero folds

BB wins $94

Moj reasoning wieczorem.
  • 11 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Nie moje limity ale.

Co wiesz o przeciwnikach ??

Czemu tak nisko ten F jest tam pierdyliard drawów które zapłacą.

T Czy nie sądzisz że zamieniasz swojej reki w blef-semiblef?? Nie widzę żeby on tam miał słabiej niż ty raczej widzę u niego w range praktycznie tylko str8 bo z 2pary+ on raczej gra ch/r taki flop.

Air u niego w range raczej odpada bo musiał by byc albo genialny albo mega głupi zeby tak grac z air.
    • lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      dziwi mnie to co piszesz bo chcesz betować dużo na flopie bo jest masa drawów, a na turnie kiedy żaden się nie uzupełnia mowisz ze zamieniasz reke w semiblef i już tych drawów nie widzisz?
      Napisze moze cos od siebie jak Rocky opisze rozdanie.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      Tfu chodziło mi słabszych handów.
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      czak2 wiec co bys ty zrobil na T??
      zagral ch i wtedy co na river?? rozumiem ze c kazdy bet w granicy rozsadku bez wzgledu na to co spada na R?? Bo ja gram to tak jak wspomniales wysoki bet F, na turnie second barrel zeby bronic sie dalej przed tymi drawami a na R biore chb i free shove izi game
    • lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      panowie wymieńcie te drawy?

KJs,QJs, - 5 kombinacji
      QT,KT - nie sadze by callował pf, J9s/98s nie calluje na flopie
      ---------------------------------------------------------------------------------
      JTs/KQ/AJ/ - nie chce mi sie liczyc ale sporo value handów
      AT/AK - (od czasu do czasu ma w zakresie)

Wiec ja nie widze tutaj betu na turnie: nie robimy tego 4value bo jest mało rąk ktore mamy beat, nie robimy tego jako blef bo on nie pasuje nic co callował na flopie to betu na turnie, protekcja nie jest wazna bo jak koles ma KJs to ma 3 outy.
    • wma21
      wma21
      Brąz
      zauwaz ze gosc jest na BB dlaczego mial by nie callowac QT,KT mysle ze spokojnie jest to w jego range.
      Do tego dzieki temu betowi wiemy gdzie stoimy
    • lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      mozna argumentować ze jest można, że nie, jak rocky wstawi staty to sie okaze, ale domyslnie vs tight UTG nie sadze zeby callowanie QT,KT było tam ok.
      Dodatkowo nie spodziewam się, że KT,QT tam calluje bet na turnie kiedy:
      -wie ze na pewno jest beat
      -wie że nie ma IO

Wiemy, na czym stoimy nie betując również:)
    • czak2
      czak2
      Srebro
      No bez jakichs info o nich możemy tak długo dyskutować. Ale jesli to fisz to uważam ze opcja bet T jest lepsza a jak jakiś ogarniety to preferuje ch.
    • MaNTissS
      MaNTissS
      Brąz
      na forum od: 04.10.2008 Posty: 1 033
      Ja też wole check turn, nic gorszego nie sprawdza, nic lepszego nie wyrzucamy. A betowanie "żeby wiedziec na czym stoimy" nie ma sensu, bo dowiadujemy się tego tracąc pieniądze: gdy jesteśmy z tyłu przecwnik raisuje, gdy jesteśmy z przodu folduje (zero value).
    • wma21
      wma21
      Brąz
      no nie wiem ja dalej uwazam ze najlepsza opcja jest bet T i jesli nie trafiamyy strita to free shove. Jesli zrzuci to spoko ale co nas raisuje tutaj tylko AJ,AT sizing tez mi sie podoba, Bo w ten sposob kupujemy R za ok 1:3 a przeciwko lepszym reka mamy 11 out wiec prawie by sie zgadzalo
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Ja nie lubie tego callowac na preflopie. Jezeli to jest fish, to masz 3b for value. As played na postflopie tez nie widze wiele drawow tutaj, dlatego czesto bym gral check na tym boardzie.

BB czesto moze startowac tutaj jakas akcje a my raczej nie mamy duzych mozliwosci, na jego c/r, nawet jak on tam potencjalnie moze miec wiele air. Jak zagrano, to ja gram check na turnie i folduje prawie na kazdy bet na riverze. Jezeli to jest reg, to on Ax malo kiedy tutaj ma i malo kiedy moze na takim boardzie valuebetowac.

Balancing w tym spocie dla mnie jest tez niewazny.