[NL20-NL50] nl25 nuts flush paired board

• tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Siema villain jest nieznany.

Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (UTG) ($26.95)
      MP ($10.07)
      Button ($5)
      SB ($25)
      BB ($26.35)

Preflop: Hero is UTG with Q:diamond: , K:spade:
      Hero bets $0.87, 2 folds, SB calls $0.75, 1 fold

Flop: ($1.99) 8:club: , 8:spade: , 9:spade: (2 players)
      SB checks, Hero checks

Na flopie cbet nie ma zbyt większego sensu dlago gram cb.

Turn: ($1.99) Q:spade: (2 players)
      SB bets $1.25, Hero calls $1.25

Turn myśle że call jest najlepszy w jego range są jeszcze wszystkie 8x, fulle oraz flushe. Mam redraw do second nutsa poza tym wydaje mi się że z Asx, Qx villain będzie betować ten turn.

River: ($4.49) A:spade: (2 players)
      SB bets $2.50, Hero calls $2.50

Na riverze przyznam ze mam problem niby trafilem nutsa jednak w rangu villaina może być full.
      Raise/fold chyba nie ma sensu z drugiej strony gdy go przebije to nie widze za bardzo gorszych rąk które mnie sprawdzą.

Call myśle że jest w miare ok villain pewnie będzie betował wszystkie flushe z turna. Fold chyba troche weak.
  • 3 odpowiedzi
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      Ja robie mu minrasie i jak sie odwinie shovem to nie wiem ale powiedzmy ze ciezki fold a jak troche z re-raisuje to i tak call
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      F na unka zawsze gram cbet wyrzucasz tym Ahigh plus bet ten jest for protection od jakichs random 2kart. Plus masz połowe tali do grania 2nd każda karta wyższa od T każdy :spade: .

T raise chcesz value od gorszych Qx/Asx/9x

R easy raise masz tam value od masy gorszych handów. Oczywiście raise/fold on tu nie wrzuci bez fh ale napewno zapłaci z 8x/A9 i pewnie cos tam jeszcze znajdzie.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Jezeli nic nie wiesz o przeciwniku to po prostu cbetuj flopa. Mozesz zaczac check backowac gdy bedziesz wiedzial, ze koles nie lubi pasowac, albo check/raisuje light. Zwlaszcza na paired boardzie dostaniesz wiecej foldow.

Call turn to standard.

Napisane przez wma21
      Ja robie mu minrasie i jak sie odwinie shovem to nie wiem ale powiedzmy ze ciezki fold a jak troche z re-raisuje to i tak call
      Podoba mi sie ta linia. Raisowanie jest dobre, ale pamietaj, ze starasz sie wyciagnac value jakiegos slabego flusha. Tak wiec nie mozesz zrobic za duzego siza. Minraise wydaje sie byc najlepszy.

Po jego 3becie na riverze jest oczywiste, ze koles ma fula, wiec snap fold.