[NL20-NL50] ATs NL50

• wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      Button: seat 3
      Players in round: 5
      Seat 4: edmond 69 ($10.66)
      Seat 6: Hero ($50)
      Seat 8: x impervious ($25)
      Seat 10: lili933 ($52.49)
      Seat 3: zavke ($29.42)
      edmond 69 posts small blind ($0.25)
      wma30 posts big blind ($0.50)---
      Dealing pocket cards

Dealing to Hero: [A :spade: , T :spade: ]
      MP3 raises $1.75 to $1.75, CO folds, BU calls, SB folds, Hero calls

--- Dealing flop [K :diamond: , 7 :spade: , K :spade: ]
      Hero checks, MP3 checks, BU bets $1.25,Hero calls 1,25$, MP3 calls 1,25$

--- Dealing turn [4 :spade:]
      Hero bets $6, Mp3 calls 6$, BU folds

--- Dealing river [J :heart:]
      Hero bets $21.25, Mp3calls $16 [all in]

BU- 62/16 - 100hand
      MP3 55/20 - 20hand

Generalnie 2 fishy nie raisuje bo mam fajna reke a nie chce ich wyrzucic. F wydaje mi sie standart nie betuje sam mimo FD i OC nie che dostac raisu.
      Na T dostaje swojego drawa gram bet i po tym jak dostaje call od MP3 i fold od BU mam pewne info ze koles ma K.
      Na R sapada jedna z kart jakich nie chce widziec czyli T J Q. I teraz pytanie gdybym zagral ch /c to chyba zbyt weak, maly bet to dostane raise od fulli a i tak trzeba bedzie callowac. Dlatego wydaje mi sie ze najlepszym rozwiazaniem wydaje sie push(gdzie on by half stackiem) z racji ze kazdy K robi i tak call bo to fish i on nie mysli ze mam Flusha
  • 1 odpowiedź
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Ja i tak jestem fanem squeezowania tutaj, ale nie trzeba. Call jest ok na fishow, bo masz w miare grywalna reke. As played moim zdaniem nie ma co grac tutaj donk na turnie, bo robisz twoja reke face-up czesto. Jak on ma Kx, to sam betuje to, AA tez, a tak zabierasz mu szanse by popelnic blad z air lub QQ etc.

Innym slowem, moim zdaniem jego betting-rang jest tutaj > checking-range, przez co check robi sie lepszy. Ale na fisha mozna i tak grac, river to easy ship, sam wymieniles argumenty do tego.