[NL20-NL50] KT nl20

• najlepszy
      najlepszy
      Brąz
      na forum od: 18.04.2010 Posty: 23
      $0.10/$0.20 No Limit Holdem
      OnGame
      4 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      CO enatort ($24)
      BTN Stackling ($19.70)
      SB Hero ($19.50)
      BB sativa77 ($8)

Pre-Flop: ($0.30, 4 players) Hero is SB 10:diamond: K:heart:
      2 folds, Hero raises to $0.40, sativa77 calls $0.20

Flop: J:club: 3:club: Q:heart: ($0.80, 2 players)
      Hero bets $0.60, sativa77 calls $0.60

Turn: 6:heart: ($2, 2 players)
      Hero checks, sativa77 bets $2, Hero folds

mam watpliwosci co do tego rozdania, z jednej strony mam outy z drugiej mam slabego gracza 44-11 ktory moze nie odpuscic nawet 1 parki, do tego flushe i odpuscilem, czy byl sens bycia dalej w rozdaniu? na jakie staty ewentualnie popatrzec?
  • 2 odpowiedzi
    • r0b50n
      r0b50n
      Brąz
      na forum od: 14.11.2009 Posty: 631
      Po pierwsze wolałbym otwierać do 3bb z SB - większe fold equity.

Podawaj jakieś statystyki wrzucając ręce. VPIP/PFR/AF/CBET/FTCBET/3B/FT3B to pretty standard, więc dużo lepszą decyzję możesz podjąć właśnie na podstawie tych statystyk.

Jeżeli kolega jest tak luźny to można przyjąć, że masz tu zwykle jedną overcard i OESD.
      Dobrze by było wiedzieć czy folduje do cbetów i jeżeli tak, to wtedy grasz cbet jako standard. Jeżeli sprawdził tego cbeta to coś go tu trzyma i wolałbym grać właśnie tak jak Ty zagrałeś, bo Twoje equity spadło o połowę, a on nie zrzuca tam Jx+, ani żadnego str8d/fd.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Napisane przez r0b50n
      Po pierwsze wolałbym otwierać do 3bb z SB - większe fold equity.

Podawaj jakieś statystyki wrzucając ręce. VPIP/PFR/AF/CBET/FTCBET/3B/FT3B to pretty standard, więc dużo lepszą decyzję możesz podjąć właśnie na podstawie tych statystyk.

Jeżeli kolega jest tak luźny to można przyjąć, że masz tu zwykle jedną overcard i OESD.
      Dobrze by było wiedzieć czy folduje do cbetów i jeżeli tak, to wtedy grasz cbet jako standard. Jeżeli sprawdził tego cbeta to coś go tu trzyma i wolałbym grać właśnie tak jak Ty zagrałeś, bo Twoje equity spadło o połowę, a on nie zrzuca tam Jx+, ani żadnego str8d/fd.
      +1
      Standard to pewnie bet + c/f Turn, na preflopie wolalbym raise do 3bb. Jak juz cos trafie, to spokojnie moge go wystackowac, a ja nie chce grac na any2 z jego zasiegu tutaj bez pozycji.

Jakbys mial wieksze info na temat tego gracza, to mozna pomyslec nad betem na turnie, problemem tutaj jest jego stack, wiec bet to czesto b/c, to to pewnie bedzie +-EV0.